Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přirozená a Béžová [3374643]
Kód: 3374643Detailní popis produktu
Tato stylová venkovní rohová pohovka promění každou terasu, zahradu nebo prostor u bazénu na dokonalé místo k odpočinku. S moderním vzhledem spojuje funkčnost a estetiku díky své jednoduché, ale atraktivní konstrukci. Bohatá hnědá barva perfektně ladí s jakýmikoli venkovními dekoracemi a přidává čisté linie a minimalistický styl, který zdůrazňuje přirozenou krásu dřeva.
- Vynikající akácie: Souprava je z masivního akáciového dřeva, které je odolné a přitom krásné. Je ideální pro venkovní podmínky a ustojí rozmary počasí, aniž by ztratilo vzhled.
- Modulární flexibilita: Je navržena s ohledem na přizpůsobitelnost, takže si můžete uspořádat pohovku podle svých potřeb a preferencí. Tato variabilita je klíčová pro praktické uspořádání sezení na míru.
- Přirozená elegance dřeva: Souprava přináší sofistikovaný vzduch a přírodní texturu, která je doplněná jednoduchým designem bez zbytečných okras. Skvěle se hodí do venkovních prostor, které ocení kvalitu a styl.
- Snadná údržba: Udržet pohovku v čistotě je jednoduché - stačí ji otřít vlhkým hadříkem a zbavit se prachu, což zajistí minimální námahu pro zachování její kvality.
- Jednoduchá montáž: Sestavení si žádá dva lidi a obyčejný šroubovák, takže je začátek bezproblémový a nábytek je spolehlivý pro jakékoliv venkovní uspořádání.
- Barva: Přirozená a béžová
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 249 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 37,5 kg
- Odolné
- Odolný vůči počasí
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 4 x Prostřední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrky: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Základní polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288527073 |
| Šířka: | 122.5 cm |
| Hloubka: | 249 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Hmotnost: | 65.42 kg |
| Celkové rozměry: | 249 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 37,5 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 2 x Opěrky: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 5 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| Dokončit: | Natírání |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| 4 x Prostřední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 4 x Základní polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 23 x 13.3 x 64.9 cm |
| Rozměr balení 2: | 48.9 x 27 x 78.2 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 33.9 x 18.2 x 65.9 cm |
-1.png)