Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přirozená a Béžová [3373433]
Kód: 3373433Detailní popis produktu
Židle na venkovní nábytek spojují styl a funkci, vytvářejí úžasný středobod pro jakoukoli zahradu nebo terasu. Moderní design s jednoduchými liniemi a minimalistickým stylem přidává šmrnc, zatímco podporuje relaxaci a společenské akce. Vyrobená z masivního akáciového dřeva, set nabízí odolnost a trvalou krásu, což je ideální volba pro ty, co hledají praktický, ale zároveň elegantní venkovní nábytek.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato zahradní souprava je z pevného akáciového dřeva, které snáší venkovní podmínky. Její silný rám zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco přírodní odstín dodává zahradě nebo terase skvělou atmosféru.Odolný design: Tato venkovní souprava má lakovaný povrch, který chrání nábytek před sluncem, mírným deštěm a jinými vlivy. Leštěný povrch pomáhá udržet jak vzhled, tak funkčnost, což znamená, že vydrží dlouho na zahradě, terase nebo dvoře.
Komponenty a design: Každý díl, od opěrek až po opěradla, je navržen pro styl i funkčnost. Opěrky zvyšují pohodlí, zatímco celkový design je harmonický a trefně pasuje do různých venkovních situací.
Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje různá uspořádání, která se hodí do různých prostorů a na různé akce. Skvělá na odpočinek, hostiny nebo klidné čtení, souprava se lehce přizpůsobí jakékoli venkovní scéně, takže přinese maximální pohodlí a funkčnost.
Snadná údržba: Pro udržení nábytku v dobrém stavu stačí jeho povrch utírat vlhkým hadříkem a vyhýbat se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče pomůže udržet jeho vzhled a prodloužit životnost.
- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 54,8 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 3 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 5 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288541970 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 91 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 54,8 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 3 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 5 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 4: | 27 x 10.4 x 89.2 cm |
| Rozměr balení 2: | 40.5 x 17.4 x 93 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 3: | 36.3 x 28.9 x 94.8 cm |
| Rozměr balení 1: | 33 x 16.9 x 79 cm |
-1.png)