Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přirozená a Anthracitová [3367570]
Kód: 3367570Detailní popis produktu
Tento venkovní rohový sofa set elegantně spojuje styl a funkčnost, takže vaše venkovní prostor bude ideálním místem pro odpočinek a zábavu. Moderní vzhled s čistými liniemi se hodí na slunečné rána i romantické večery. Přirozený hnědý odstín se skvěle hodí k různým prostředím a dodává sofistikovaný nádech, zatímco láká hosty k užívání pohodlí.
- Prémiová konstrukce z akácie Masivní akáciové dřevo zajišťuje skvělou pevnost a trvanlivost, takže váš venkovní prostor zůstane stylový a příjemný. Jeho robustní povaha dodává stabilitu i v různých povětrnostních podmínkách.
- Design slat back Užívejte si pohodlí s elegancí, kterou přináší design slat back. Promyšlené lamely poskytují oporu a ventilaci, takže se na něm vždy hezky sedí, i když je teplo.
- Funkční loketní opěrky Loketní opěrky z masivního akáciového dřeva dodávají další komfort a skvělý úchop, čímž se zvyšuje úroveň odpočinku. Ergonomicky navržené opěrky podporují pohodlné chvíle, ať už čtete nebo se bavíte.
- Modulární flexibilita Sofa set je snadno přizpůsobitelný různým prostorovým potřebám. Přeskupte ho podle potřeby a přizpůsobte si venkovní prostor jakémukoliv setkání - od intimního posezení po větší akce.
- Komplexní péče Udržujte set v pěkném stavu pravidelným otíráním vlhkým hadříkem. Chraňte ho před tvrdým sluníčkem a používejte kryty, když se nepoužívá, aby vám vydržel co nejdéle.
- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 327 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288478764 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 327 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 78.76 kg |
| Celkové rozměry: | 327 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 21.4 x 9.4 x 77.2 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 50.1 x 25.7 x 92.7 cm |
| Rozměr balení 2: | 37 x 25.7 x 94.6 cm |
-1.png)