Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přírodní a světle šedá [3373471]
Kód: 3373471Detailní popis produktu
Sada venkovního nábytku spojuje styl a praktickou stránku, čímž se stává skvělým středobodem pro každou zahradu nebo terasu. Její moderní vzhled s čistými liniemi a minimem ozdob dodává eleganci a podporuje pohodlné venkovní relaxační chvíle a společenské akce. Z masivního akáciového dřeva je zaručena odolnost a trvalý vizuální efekt, což ji dělá ideální volbou pro ty, co hledají praktičnost a fajn design ve venkovním nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava je vyrobená z masivního akáciového dřeva, známého svou odolností a pevností proti přírodním vlivům. Robustní konstrukce zajišťuje stabilní oporu a dlouhou životnost, zatímco teplé přírodní odstíny krásně ladí s jakoukoliv zahradou nebo terasou.Odolný design: Souprava má lakovaný povrch, který poskytuje ochrannou vrstvu proti slunce, dešti a venkovním vlivům. Lesklý povrch pomáhá udržet vzhled a funkčnost, takže je trvanlivá pro vaši zahradu, terasu nebo dvorek.Součásti a design: Každý kousek, od opěradel po opěrky, je navržený pro styl a funkčnost. Opory zajišťují pohodlí, zatímco celkový design dává vizuální harmonii a je ideální pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární styl umožňuje flexibilní uspořádání, aby vyhovovalo různým potřebám a prostorům. Perfektní pro relaxaci, společenské akce nebo klidné čtení, tahle sada se snadno přizpůsobí každému venkovnímu okolí, čímž maximalizuje pohodlí a užitečnost.Snadná údržba: Aby nábytek vypadal pořád dobře, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a vyhnout se drsným čisticím prostředkům. Pravidelná údržba pomůže udržet jeho vzhled a prodlouží životnost nábytku.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Celkové rozměry: 327 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 41,1 kg
- Odolné
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 4 x prostřední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1x rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 6 x zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x područka: 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288542359 |
| Šířka: | 168.5 cm |
| Hloubka: | 327 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Hmotnost: | 91.68 kg |
| Celkové rozměry: | 327 x 168,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 41,1 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 4 x Prostřední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 6 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 80 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 27 x 10.4 x 89.2 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 40.5 x 17.3 x 93.2 cm |
| Rozměr balení 2: | 35.5 x 28.2 x 95.5 cm |
-1.png)