Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přírodní a světle šedá [3369442]
Kód: 3369442Detailní popis produktu
Toto stylové sofa je ideální pro zkrášlení vašeho venkovního prostoru a poskytuje jak eleganci, tak komfort. Má moderní design s čistými liniemi a minimalistickým vzhledem, kterým se hodí do každé zahrady nebo na terasu. Skvěle se osvědčí na setkání s přáteli nebo při relaxaci, poskytuje pohodlné sezení a příjemný středobod.
- Rám z akáciového dřeva: Tato souprava se pyšní pevným rámem z akáciového dřeva, které je odolné a má krásnou texturu, jež obohacuje váš venkovní dekor. Jeho barva dodává teplý vzhled a zaručuje dlouhou životnost pro každodenní používání.
- Textilen pro pohodlné sezení: Pohodlí zaručuje Textilen v polštářích a opěradlech, je prodyšný, odolává vyblednutí a opotřebení. Tato volba materiálu zajišťuje komfort a svěží vzhled pro venkovní užití.
- Modulární uspořádání: S modulární povahou pohovky si můžete sedací uspořádání přizpůsobit podle vlastních potřeb pro různá setkání. Snadno přesuňte kusy tak, jak potřebujete, ať už pro menší nebo větší skupiny.
- Odolné komponenty: Polštáře a materiály této soupravy jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, chrání vaši pohovku před vlhkostí a UV paprsky. Chcete-li, aby si zachovala svou krásu i časem.
- Snadná údržba: Tato souprava vyžaduje minimální údržbu, stačí ji otřít hadříkem, abyste udrželi její vzhled. To dělá její údržbu naprosto bezstarostnou a příjemnou.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 53,98 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 3 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 3 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Sedák: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 5 x Záhlavník: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288502346 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 59.98 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 53,98 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 3 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 3 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x sedák: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 5 x Záhlavník: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 21.2 x 9.3 x 77.7 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 48.7 x 25.2 x 93.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 35.6 x 32.1 x 95.1 cm |
-1.png)