Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přírodní a světle šedá [3367444]
Kód: 3367444Detailní popis produktu
Tento set venkovních sedaček je skvělou volbou do jakékoli zahrady, patio nebo dvorku. S moderním a jednoduchým vzhledem se hodí do různých venkovních prostor. Hřejivý hnědý odstín akáciového dřeva dodává útulnost a poklidnou atmosféru, vyzývá vás k odpočinku. Je modulární, takže si můžete nastavit konfiguraci přesně podle potřeby, ať už pořádáte rodinné setkání nebo velkou oslavu.
- Masivní akáciové dřevo: Tento set venkovních sedaček je z robustního akáciového dřeva, které je trvanlivé a má krásný hnědý odstín. Přírodní textura dodává prostoru nádech luxusu, slibuje dlouhou životnost bez ohledu na počasí.
- Lamelový opěradlo: Díky pevnému lamelovému rámu, sedačka nabízí pohodlné sezení. Pevné lamely jsou navrženy tak, aby poskytovaly skvělou podporu a umožnily hostům relaxovat v příjemném venkovním prostředí.
- Odolné vůči počasí: Set je navržen tak, aby odolal venkovním podmínkám. Jeho vlastnosti ho chrání před UV zářením a zajišťují, že bude vypadat skvěle po celý rok.
- Modulární flexibilita: Set je modulární, takže si ho můžete uspořádat podle potřeby. Ať už potřebujete různé uspořádání pro zábavu nebo útulné místečko na čtení, snadno ho přizpůsobíte svým představám.
- Praktické pokyny pro údržbu: Set se snadno udržuje. Stačí ho otřít vlhkým hadříkem. Pro ochranu před sluncem, použijte potah, když ho nepoužíváte. Vyhněte se silnému počasí, aby si dlouho udržel krásu.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 337 x 162,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 5 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Zádová opěrka: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x Hoker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 78,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288477507 |
| Šířka: | 162.5 cm |
| Hloubka: | 337 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 72.44 kg |
| Celkové rozměry: | 337 x 162,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 5 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x Zádová opěrka: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hoker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 78,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 31.3 x 15.2 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 23.2 x 10.8 x 81.7 cm |
| Rozměr balení 2: | 49.8 x 26.1 x 95.1 cm |
-1.png)