Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přírodní [3367527]
Kód: 3367527Detailní popis produktu
Tato venkovní modulární pohovka skvěle sedí na jakékoli venkovní plochy a nabízí pohodlné místo pro relaxaci nebo setkání. Moderní design s čistými liniemi dodává všude styl. Přírodní vzhled dřeva ladí s přírodou a ergonomie činí pohovku jak funkční, tak příjemnou na pohled.
- Kvalitní materiál: Vyrobená z masivního akáciového dřeva, pohovka nabízí stabilitu a eleganci, skvěle se hodí do přírodního prostředí. Akácie je vysoce odolná, čímž zaručuje dlouhou životnost.
- Modulární konfigurace: Umožňuje různá uspořádání podle prostoru nebo potřeb, takže si každý může pohovku přizpůsobit.
- Designová estetika: Lamelový tvar opěradla zajišťuje virtuální atraktivnost a dodatečnou oporu. Tato funkce dodává pohovce moderní šarm a uvolněnou atmosféru.
- Komfort a praktičnost: Ergonomické opěradlo zajišťuje pohodlné sezení, zatímco opěrky rukou zvyšují komfort během delšího používání.
- Snadná údržba: Stačí otřít vlhkým hadříkem a chránit před sluncem. Použití obalu prodlouží životnost soupravy.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 11,52 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 3 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka ruky: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Požadováno montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288478337 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 54.88 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 11,52 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 3 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka ruky: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Rozměr balení 3: | 42.6 x 15 x 78.7 cm |
| Rozměr balení 4: | 19.1 x 8.4 x 78 cm |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 35.3 x 19.8 x 82 cm |
-1.png)