Venkovní pohovková souprava 5 pcs Přírodní [3367432]
Kód: 3367432Detailní popis produktu
Tento set venkovních sedaček je skvělou volbou do jakékoli zahrady, patio nebo dvorku. S moderním a jednoduchým vzhledem se hodí do různých venkovních prostor. Hřejivý hnědý odstín akáciového dřeva dodává útulnost a poklidnou atmosféru, vyzývá vás k odpočinku. Je modulární, takže si můžete nastavit konfiguraci přesně podle potřeby, ať už pořádáte rodinné setkání nebo velkou oslavu.
- Masivní akáciové dřevo: Tento set venkovních sedaček je z robustního akáciového dřeva, které je trvanlivé a má krásný hnědý odstín. Přírodní textura dodává prostoru nádech luxusu, slibuje dlouhou životnost bez ohledu na počasí.
- Lamelový opěradlo: Díky pevnému lamelovému rámu, sedačka nabízí pohodlné sezení. Pevné lamely jsou navrženy tak, aby poskytovaly skvělou podporu a umožnily hostům relaxovat v příjemném venkovním prostředí.
- Odolné vůči počasí: Set je navržen tak, aby odolal venkovním podmínkám. Jeho vlastnosti ho chrání před UV zářením a zajišťují, že bude vypadat skvěle po celý rok.
- Modulární flexibilita: Set je modulární, takže si ho můžete uspořádat podle potřeby. Ať už potřebujete různé uspořádání pro zábavu nebo útulné místečko na čtení, snadno ho přizpůsobíte svým představám.
- Praktické pokyny pro údržbu: Set se snadno udržuje. Stačí ho otřít vlhkým hadříkem. Pro ochranu před sluncem, použijte potah, když ho nepoužíváte. Vyhněte se silnému počasí, aby si dlouho udržel krásu.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Kapacita sezení: 5
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška zad: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 4 x střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x š x V)
- 1 x hoker: 79 x 79 x 37 cm (D x š x V)
- 2 x opěrka: 80 x 6 x 61 cm (D x š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288477385 |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 56.12 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Kapacita sezení: | 5 |
| Výška zad: | 36 cm |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x š x V) |
| 1 x Hoker: | 79 x 79 x 37 cm (D x š x V) |
| 2 x Opěrka: | 80 x 6 x 61 cm (D x š x V) |
| Rozměr balení 1: | 25.8 x 10.5 x 83.7 cm |
| Rozměr balení 2: | 35.2 x 20.4 x 81.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 21.5 x 9.3 x 83.5 cm |
-1.png)