Venkovní pohovková souprava 5 pcs Bílá a světlá šedá [3389385]
Kód: 3389385Detailní popis produktu
Tento venkovní nábytek spojuje styl se šikovností a dokáže udělat z vaší zahrady nebo terasy skvělé místo. Moderní design s čistými liniemi dodává eleganci a podněcuje příjemné venkovní chvilky s přáteli. Vyrobený z odolného akáciového dřeva, zaručuje dlouhou životnost i hezký vzhled, takže je perfektní pro ty, kdo chtějí funkčnost i styl.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento nábytek má skvělou odolnost vůči venkovním podmínkám a stabilní konstrukci, která zajistí spolehlivou oporu. Teplý přírodní odstín skvěle doplní jakoukoli zahradu či terasu.Odolný vůči povětrnostním vlivům: Lakovaný povrch poskytuje ochranu proti slunci a slabému dešti, takže bude váš nábytek vypadat i po letech jako nový.Funkční design: Každý kousek byl navržen nejen pro vzhled, ale i pohodlí. Opěradla a celková koherentnost designu tvoří harmonický pohled, vhodný pro různé venkovní akce.Pohodlí a variabilita: Modulární design vám dovolí uspořádat nábytek podle potřeby. Skvělé pro relaxaci doslova kdekoli, ať už máte rádi párty nebo klidné chvilky s knihou.Snadná údržba: Nábytek stačí otírat vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče prodlužuje životnost a udržuje vzhled.- Barva: Bílá a světlá šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Závaží: 19,04 kg
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Kapacita sezení: 5
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška zad: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah dodávky:
- 1 x podnožka: 59 x 59 x 37 cm (D x š x V)
- 4 x střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x š x V)
- 2 x područka: 60 x 6 x 61 cm (D x š x V)
- 4 x sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x š x T)
- 4 x základový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x š x T)
- 1 x sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x š x T)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288815033 |
| Barva: | Bílá a světlá šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 41.6 kg |
| Závaží: | 19,04 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26 x 8 x 69 cm |
| Rozměr balení 2: | 24.9 x 14 x 66.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 40.2 x 21 x 76.5 cm |
| Kapacita sezení: | 5 |
| Výška zad: | 36 cm |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| 1 x podnožka: | 59 x 59 x 37 cm (D x š x V) |
| 4 x střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x š x V) |
| 2 x Područka: | 60 x 6 x 61 cm (D x š x V) |
| 4 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x š x T) |
| 4 x Základový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x š x T) |
| 1 x sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x š x T) |
-1.png)