Venkovní pohovková souprava 5 pcs Bílá 79 x 79 x 37 cm [3386038]
Kód: 3386038Detailní popis produktu
Tahle venkovní souprava sofa perfektně vystihuje moderní venkovní život. Nabízí skvělý design a funkčnost, ideální pro relaxaci na zahradě, terase, dvoře nebo u bazénu. Chlubí se přívětivou atmosférou s čistýma linkama a jednoduchými ozdobami. Hnědé akáciové dřevo ladí s každým venkovním stylem a zve k pohodlnému odpočinku.
- Materiál z masivního akáciového dřeva: Tohle sofa je z kvalitního akáciového dřeva, které mu dává nadčasový vzhled a sílu. Dřevo přirozeně odolává počasí, takže je skvělé na všechny sezónní akce, bez deformace nebo ztráty barvy.
- Lamelový rám a opěradlo: S pevným lamelovým rámem dodává sofa robustní zážitek při sezení, kombinující funkčnost a ekonomičnost. Opěradlo poskytuje vynikající podporu, díky čemuž je sezení pohodlné a stále moderní.
- Moderní styl: Tohle venkovní sofa se vyznačuje jednoduchostí a funkčností a zaručuje moderní vzhled. Jeho minimální dekorace a čisté linii usnadňují přizpůsobení různých venkovních nastavení a vylepšují celkový styl.
- Odolné vlastnosti: Navrženo tak, aby vydrželo venkovní podmínky, tohle sofa si zachovává tvar a funkcionalitu v slunečných, deštivých a větrných dnech, což je spolehlivá volba pro každou terasu.
- Údržba: Aby tohle sofa vydrželo co nejdéle, zakryjte ho, když ho nepoužíváte a dávejte ho daleko od přímého slunce. Pravidelně utírejte vlhkým hadříkem, abyste udrželi vzhled svěží a čistý. Používané materiály vyžadují minimální údržbu, tedy je to krásná a trvalá investice.
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 29,5 kg
- Kapacita sezení: 4
- Výška područky: 36 cm
- Výška opěradla: 36 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Nastavitelný typ: Modulární
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 1 x Stůl
- 4 x Střední pohovka
- 2 x Područka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288765468 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 53.6 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 29,5 kg |
| Kapacita sezení: | 4 |
| Výška područky: | 36 cm |
| Výška opěradla: | 36 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Nastavitelný typ: | Modulární |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 21 x 15 x 80 cm |
| Rozměr balení 2: | 34 x 19 x 80 cm |
| Rozměr balení 3: | 21 x 9 x 77 cm |
-1.png)