Venkovní pohovková souprava 4 pcs Přirozená a Krémová [3374615]
Kód: 3374615Detailní popis produktu
Tento set venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost a stává se skvělým středobodem pro jakoukoli zahradu nebo terasu. Jeho moderní design s čistými liniemi a minimálním zdobením dodává eleganci a podporuje venkovní relaxaci a společenské akce. Vyrobený z masivního akáciového dřeva, je set odolný a vizuálně stále atraktivní, což z něj dělá ideální volbu pro ty, kteří hledají praktický a stylový nábytek pro venkovní použití.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je vyrobený z kvalitního akáciového dřeva, které měsí dlouhou odolnost a je odolné proti venkovním podmínkám. Pevná konstrukce poskytuje stabilitu, zatímco teplé přírodní tóny obohacují každou zahradu nebo terasu.Odolný design proti povětrnostním vlivům: Set má lakovaný povrch, který poskytuje extra ochranu před sluncem, mírným deštěm a venkovními vlivy. Lesklý povrch chrání estetiku i funkčnost, což zajišťuje dlouhodobou odolnost pro vaši zahradu, terasu či dvorek.Prvotřídní design: Každý kousek je navržen pro styl i pohodlí. Opěrky zajišťují komfortní sezení, zatímco celkový design vytváří harmonický vzhled, který se hodí na různé venkovní příležitosti.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje flexibilní uspořádání, které vyhovuje různým potřebám. Ideální jak na odpočinek, tak pro společenské akce, tenhle set se snadno přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostoru a přináší maximální pohodlí.Snadná péče a údržba: Abyste udrželi nábytek v pořádku, stačí ho otřít vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná údržba zajišťuje hezký vzhled a prodlužuje životnost nábytku.- Barva: Přirozená a krémová
- Dokončit: Natírání
- Celkové rozměry: 197,5 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 44,52 kg
- Odolné
- Odolný vůči počasí
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 3 x Střední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrky: 58,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedací polštář: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 3 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288526793 |
| Šířka: | 122.5 cm |
| Hloubka: | 197.5 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Hmotnost: | 61.22 kg |
| Celkové rozměry: | 197,5 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Dokončit: | Natírání |
| Závaží: | 44,52 kg |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| 3 x Střední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrky: | 58,5 x 10 x 61 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 3 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 4: | 39.8 x 13.4 x 62.9 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 33.9 x 18.1 x 66.4 cm |
| Rozměr balení 2: | 46.9 x 15.8 x 76.9 cm |
| Rozměr balení 3: | 50 x 27 x 78.6 cm |
-1.png)