Venkovní pohovková souprava 4 pcs Přirozená a Krémová [3368537]
Kód: 3368537Detailní popis produktu
Tato venkovní pohovková souprava spojuje styl a funkčnost, čímž se stává skvělým středobodem pro vaši zahradu nebo terasu. Její moderní design s čistými liniemi a minimalismem dodává šmrnc a je ideální pro odpočinek a společenské akce. Vyrobená z masivního akáciového dřeva, což jí zajišťuje dlouhou životnost a vizuální přitažlivost, je perfektní volbou pro ty, co hledají kombinaci praktičnosti a elegance.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava je z masivního akáciového dřeva, které je velmi odolné a skvěle vzdoruje venkovním podmínkám. Její pevná konstrukce nabízí stabilitu a podporuje jakoukoli zahradu či terasu.Design odolný vůči povětrnostním vlivům: Souprava má lakovaný povrch, který chrání před sluncem, jemným deštěm a dalším počasím. Lesklý finish udržuje jak vzhled, tak funkčnost a zajišťuje dlouhou životnost.Komponenty a design: Každý kus je navržen pro styl a funkčnost. Podpěry zajišťují komfort, zatímco uniformní design vytváří vizuálně harmonický celek pro různé venkovní akce.Komfort a všestrannost: Díky modulárnímu designu si můžete soupravu uspořádat podle svých potřeb. Perfektní pro odpočinek, setkávání s přáteli nebo klidné čtení, snadno se přizpůsobí každému venkovnímu prostředí.Snadná péče a údržba: Zajistit, aby byl nábytek v top stavu, je jednoduché. Čistěte vlhkým hadříkem a vyhněte se tvrdým čisticím prostředkům. Pravidelná péče zachovává vzhled a prodlužuje životnost.- Barva: Přirozená a krémová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 189,5 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 26,76 kg
- Odolné
- Textilene s odolností proti blednutí
- Snadno se otírá
- Podporující opěrka
- Pohodlné polštáře
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (LxWxH)
- 3 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (LxWxH)
- 1 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (LxWxH)
- 3 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (LxWxH)
- 3 x Záhlavník: 60 x 40 x 10 cm (LxWxH)
- 2 x Područka: 59 x 6 x 61 cm (LxWxH)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288493293 |
| Šířka: | 122.5 cm |
| Hloubka: | 189.5 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a krémová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 31.26 kg |
| Celkové rozměry: | 189,5 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 26,76 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (LxWxH) |
| 3 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (LxWxH) |
| 1 x sedák: | 60 x 60 x 8 cm (LxWxH) |
| 3 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (LxWxH) |
| 3 x Záhlavník: | 60 x 40 x 10 cm (LxWxH) |
| 2 x Područka: | 59 x 6 x 61 cm (LxWxH) |
| Rozměr balení 3: | 45.8 x 25.7 x 78.3 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 21.7 x 8.9 x 62.4 cm |
| Rozměr balení 2: | 26.4 x 15.5 x 69.2 cm |
-1.png)