Venkovní pohovková souprava 4 pcs Přírodní a světle šedá [3385117]
Kód: 3385117Detailní popis produktu
Tahle venkovní nábytková sada kombinuje styl a funkčnost a vytváří úchvatný středobod pro jakoukoli zahradu nebo terasu. Moderní design s jasnými liniemi a minimálními detaily dodává eleganci a podporuje pohodlné venkovní časy a setkání s přáteli. Celá sestava z masivního akáciového dřeva je super odolná a vypadá skvěle, ideální pro ty, co chtějí jak praktičnost, tak styl v venkovním nábytku.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní sada je vyrobená z masivního akáciového dřeva, známého svou pevností a odolností vůči venkovnímu počasí. Silná konstrukce zajišťuje stabilitu, zatímco přírodní tón skvěle ladí s každou zahradou nebo terasou.Odolný vůči počasí: Díky lakovanému povrchu je sada chráněná před sluncem a mírným deštěm. Lesklý finiš udržuje vzhled i funkčnost a zajistí dlouhou životnost na vaší zahradě, terase nebo dvorku.Pohodlný design: Každý kus, od područek po opěradla, je navržený tak, aby byl zároveň stylový a funkční. Opěrné prvky zvyšují komfort a celkový vzhled dává na první pohled jasně najevo, že se jedná o kvalitní kousek.Pohodlí a variabilita: Modulární design umožňuje snadné přizpůsobení pro různé prostory a potřeby. Ideální pro odpočinek, společenské akce nebo klidné chvíle s knihou — tahle sada se snadno přizpůsobí a maximalizuje pohodlí.Snadná péče: Abyste i dál udrželi nábytek v čisotě, stačí povrch otírat vlhkým hadříkem a dávat si pozor na tvrdé čisticí prostředky. Pravidelná údržba pomůže udržet vzhled a prodloužit životnost vaší sestavy.- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Polyester
- Celkové rozměry: 189,5 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 41,18 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Hocker: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 3 x Střední pohovka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Podsedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 3 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka rukou: 60 x 6 x 61 cm
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288682062 |
| Šířka: | 122.5 cm |
| Hloubka: | 189.5 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 47.18 kg |
| Celkové rozměry: | 189,5 x 122,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 41,18 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Hocker: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 3 x Střední pohovka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x podsedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| 3 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka rukou: | 60 x 6 x 61 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 33.6 x 20.1 x 65.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 56.6 x 31.5 x 80.8 cm |
| Rozměr balení 4: | 31.2 x 10.7 x 67 cm |
| Rozměr balení 2: | 44.6 x 16.5 x 77.4 cm |
-1.png)