Venkovní pohovková souprava 4 pcs Přírodní a světle šedá [3367394]
Kód: 3367394Detailní popis produktu
Tato venkovní sedací souprava spojuje moderní eleganci s praktickým designem, perfektně přetváří každou zahradu, patio nebo prostor u bazénu na skvělé místo k odpočinku a setkávání s přáteli. Masivní akáciové dřevo s bohatou barvou nejen že vypadá skvěle, ale zajišťuje i pevnost a odolnost vůči počasí. Její modulární konstrukce nabízí možnost přizpůsobit se velikosti vašeho prostoru, což dává volnost a kreativitu při uspořádání.
- Masivní akáciová konstrukce Tato venkovní sedací souprava je vyrobena z kvalitního akáciového dřeva, které je známé svou odolností a schopností vydržet venkovní podmínky. S bohatou hnědou barvou se hodí k jakékoli venkovní dekoraci a její přirozená odolnost zaručuje, že nábytek zůstane krásný i po letech používání. Masivní akáciové dřevo dodává přirozený a nadčasový šarm, který oživí vaše okolí.
- Modulární design Tento set nabízí modulární design, který umožňuje přizpůsobit uspořádání sedadel jakékoli zahradě nebo patiu. Jeho lamelový rám a opěradlo zajišťují moderní vzhled a efektivní odvodnění deště, čímž prodlužují životnost vašeho nábytku.
- Odolný povrch Navržený tak, aby zajišťoval vynikající výkon venku, tento set má odolný povrch, který zaručuje, že váš nábytek si udrží barvu a funkčnost při různých povětrnostních podmínkách. Od slunečných dnů po dešťové přeháňky, tento set je připraven čelit všemu.
- Ergonomické pohodlí S lamelovým designem opěradla poskytuje tato pohovka skvělé pohodlí pro odpočinek po náročném dni. Ergonomické opěradlo je vyrobeno z masivního akáciového dřeva a podporuje správné držení těla, což zajišťuje příjemné chvíle lenošení.
- Jednoduchá údržba a péče Pro zachování kvality vašeho sezení doporučujeme používat potahy, když set není používán. Chraňte ho před přímým sluncem, abyste omezili blednutí barvy dřeva a snadno otírejte povrchy vlhkým hadříkem, abyste odstranili špínu a nečistoty.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 249,5 x 162,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 3 x střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 3 x zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x hocker: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x opěrka: 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288477002 |
| Šířka: | 162.5 cm |
| Hloubka: | 249.5 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 56.54 kg |
| Celkové rozměry: | 249,5 x 162,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 3 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 3 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x Hocker: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 31.3 x 15.2 x 84.8 cm |
| Rozměr balení 2: | 34.3 x 17.6 x 93.3 cm |
| Rozměr balení 4: | 21.4 x 9.4 x 77.2 cm |
| Rozměr balení 3: | 50.1 x 25.5 x 92.5 cm |
-1.png)