Venkovní pohovková souprava 4 pcs Bílá a antracitová [3386036]
Kód: 3386036Detailní popis produktu
Tahle venkovní souprava sofa perfektně vystihuje moderní venkovní život. Nabízí skvělý design a funkčnost, ideální pro relaxaci na zahradě, terase, dvoře nebo u bazénu. Chlubí se přívětivou atmosférou s čistýma linkama a jednoduchými ozdobami. Hnědé akáciové dřevo ladí s každým venkovním stylem a zve k pohodlnému odpočinku.
- Materiál z masivního akáciového dřeva: Tohle sofa je z kvalitního akáciového dřeva, které mu dává nadčasový vzhled a sílu. Dřevo přirozeně odolává počasí, takže je skvělé na všechny sezónní akce, bez deformace nebo ztráty barvy.
- Lamelový rám a opěradlo: S pevným lamelovým rámem dodává sofa robustní zážitek při sezení, kombinující funkčnost a ekonomičnost. Opěradlo poskytuje vynikající podporu, díky čemuž je sezení pohodlné a stále moderní.
- Moderní styl: Tohle venkovní sofa se vyznačuje jednoduchostí a funkčností a zaručuje moderní vzhled. Jeho minimální dekorace a čisté linii usnadňují přizpůsobení různých venkovních nastavení a vylepšují celkový styl.
- Odolné vlastnosti: Navrženo tak, aby vydrželo venkovní podmínky, tohle sofa si zachovává tvar a funkcionalitu v slunečných, deštivých a větrných dnech, což je spolehlivá volba pro každou terasu.
- Údržba: Aby tohle sofa vydrželo co nejdéle, zakryjte ho, když ho nepoužíváte a dávejte ho daleko od přímého slunce. Pravidelně utírejte vlhkým hadříkem, abyste udrželi vzhled svěží a čistý. Používané materiály vyžadují minimální údržbu, tedy je to krásná a trvalá investice.
- Barva: Bílá a antracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 4 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 4 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka rukou: 78,5 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288765444 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Bílá a antracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 70.3 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 4 x střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 4 x sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 4 x zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka rukou: | 78,5 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 21 x 15 x 80 cm |
| Rozměr balení 2: | 49.2 x 24.7 x 93.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 27 x 9 x 89 cm |
-1.png)