Venkovní pohovková souprava 3 pcs Přirozená a Béžová [3382301]
Kód: 3382301Detailní popis produktu
Tahle moderní sedací souprava z akáciového dřeva je skvělým a stylovým doplňkem do jakékoli zahrady, terasy nebo prostoru u bazénu. Je vyrobená z krásného hnědého masivního akáciového dřeva, které vypadá skvěle a zvládá nápor času. Díky modulárnímu designu se dá snadno přizpůsobit různým prostorům, a tím vybízí k relaxaci a pobytu na vzduchu.
- Masivní akáciové dřevo: Tohle je souprava z masivního akáciového dřeva, které vyniká svou přirozenou krásou a odolností vůči povětrnostním vlivům. Hnědá barva perfektně ladí s přírodou, takže je ideální pro jakékoli venkovní prostředí. Díky své odolnosti zvládá různé povětrnostní podmínky bez problémů.
- Modulární konfigurace: Díky modulárnímu designu si můžete soupravu uspořádat podle svého vkusu. Je super flexibilní a přizpůsobí se jakémukoli prostoru, takže je ideální na sezení pro rodinné oslavy nebo jen tak na klidné chvíle.
- Opěradlo s lamelovým designem: Každý díl pohovky má opěradlo s lamelovým designem pro maximální pohodlí a podporu. Umožňuje dobré proudění vzduchu, což činí dlouhé sezení příjemným, obzvlášť v teplých dnech a dodává to styl do vašich venkovních prostor.
- Odolné vůči počasí: Tato souprava je navržena tak, aby obstála v různých povětrnostních podmínkách. Každý prvek je vyroben tak, aby odolal měnícím se klimatickým podmínkám, což znamená, že vám dlouho vydrží v vaší zahradě.
- Praktická údržba: Když se souprava nepoužívá, zakryjte ji, ať vypadá pořád jako nová. Udržujte ji otíráním vlhkým hadříkem, abyste odstranili prach a zachovali ji v prvotřídním stavu. Díky tomu bude krásná a funkční po dlouhou dobu.
- Barva: Přirozená a béžová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 249 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 41,55 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 3 x Středová pohovka
- 2 x Opěrka
- 3 x Sedací polštář
- 3 x Zádový polštář
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288696885 |
| Šířka: | 83 cm |
| Hloubka: | 249 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a béžová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 48.16 kg |
| Celkové rozměry: | 249 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 41,55 kg |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 3: | 31.2 x 8.8 x 86.5 cm |
| Rozměr balení 1: | 34.9 x 19 x 94.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 49.9 x 24.9 x 93.3 cm |
-1.png)