Venkovní pohovková souprava 3 pcs Bílá a béžová Polyester [3386007]
Kód: 3386007Detailní popis produktu
Tahle moderní sedací souprava z akáciového dřeva je skvělým a stylovým doplňkem do jakékoli zahrady, terasy nebo prostoru u bazénu. Je vyrobená z krásného hnědého masivního akáciového dřeva, které vypadá skvěle a zvládá nápor času. Díky modulárnímu designu se dá snadno přizpůsobit různým prostorům, a tím vybízí k relaxaci a pobytu na vzduchu.
- Masivní akáciové dřevo: Tohle je souprava z masivního akáciového dřeva, které vyniká svou přirozenou krásou a odolností vůči povětrnostním vlivům. Hnědá barva perfektně ladí s přírodou, takže je ideální pro jakékoli venkovní prostředí. Díky své odolnosti zvládá různé povětrnostní podmínky bez problémů.
- Modulární konfigurace: Díky modulárnímu designu si můžete soupravu uspořádat podle svého vkusu. Je super flexibilní a přizpůsobí se jakémukoli prostoru, takže je ideální na sezení pro rodinné oslavy nebo jen tak na klidné chvíle.
- Opěradlo s lamelovým designem: Každý díl pohovky má opěradlo s lamelovým designem pro maximální pohodlí a podporu. Umožňuje dobré proudění vzduchu, což činí dlouhé sezení příjemným, obzvlášť v teplých dnech a dodává to styl do vašich venkovních prostor.
- Odolné vůči počasí: Tato souprava je navržena tak, aby obstála v různých povětrnostních podmínkách. Každý prvek je vyroben tak, aby odolal měnícím se klimatickým podmínkám, což znamená, že vám dlouho vydrží v vaší zahradě.
- Praktická údržba: Když se souprava nepoužívá, zakryjte ji, ať vypadá pořád jako nová. Udržujte ji otíráním vlhkým hadříkem, abyste odstranili prach a zachovali ji v prvotřídním stavu. Díky tomu bude krásná a funkční po dlouhou dobu.
- Barva: Bílá a béžová
- Materiál: Polyester
- Celkové rozměry: 245,5 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 41,6 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 3 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 3 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 3 x Zádový polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288765154 |
| Šířka: | 83 cm |
| Hloubka: | 245.5 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | béžová/bílá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 46.1 kg |
| Celkové rozměry: | 245,5 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 41,6 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 3 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 3 x Sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 3 x Zádový polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 34.5 x 18.3 x 94.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 49.2 x 24.7 x 93.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 21 x 9 x 77 cm |
-1.png)