Venkovní pohovková souprava 2 pcs Hnědá a červená polyratan [4103878]
Kód: 4103878Detailní popis produktu
Tato zahradní souprava pohovek má robustní konstrukci z poly ratanu a práškově lakované oceli, vhodnou do zahrady nebo na terasu. Design nabízí prostorné sezení pro víc lidí, takže je skvělá na akce či relaxaci. Obsahuje skleněný stůl s tvrzeným sklem pro stabilní plochu. Snímatelné potahy polštářů a snadno otíratelné plochy usnadňují údržbu, takže nábytek zůstává praktický v různých venkovních podmínkách.
- Odolné materiály: Vyrobeno z poly ratanu a práškově lakované oceli, tento pohovkový set je stabilní pro venkovní použití. Tyto materiály odolávají počasí, takže zajišťují dlouhodobou funkčnost venku.
- Stůl se sklem: Stůl má vrchní část z tvrzeného skla a také policí pro uložení drobností. Tento design dodává stabilní plochu a víc místa.
- Polštáře a polstrování zahrnuty: Souprava zahrnuje pohodlné polštáře a polštářky pro extra komfort.
- Prostorná sedací plocha: Tato pohovková sada je prostorná pro víc lidí. Umožňuje pohodlné sezení a opření, ideální pro setkání s přáteli nebo rodinou venku.
- Snadné čištění: Snímatelné potahy polštářů umožňují rychlé čištění. Kov a sklo se dají lehce otřít vlhkým hadříkem, což pomáhá udržet nábytek v dobrém stavu i při běžném používání.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Hnědá a červená
- Materiál: Polyratan
- Celkové rozměry: 38 x 38 x 45 cm (D x Š x V)
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Snímatelné potahy
- Odolný UV
- S 1 policí
- Výška opěrky ze sedadla: 26 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 36 cm
- Materiál rámu: Práškově lakovaná ocel
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x rohová pohovka: 146 x 146 x 76 cm (DxŠxV)
- 1 x skleněný stůl: 38 x 38 x 45 cm (DxŠxV)
- 2 x sedací polštář: 80 x 55 x 3 cm (DxŠxT)
- 1 x sedací polštář: 55 x 55 x 3 cm (DxŠxT)
- 5 x zádový polštář: 54 x 40 x 10 cm (DxŠxT)
- Vyžaduje montáž: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721364615007 |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Barva: | červená/hnědá |
| Materiál: | PE ratan |
| Hmotnost: | 28.08 kg |
| Celkové rozměry: | 38 x 38 x 45 cm (D x Š x V) |
| Výška opěrky ze sedadla: | 26 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 36 cm |
| Materiál rámu: | Práškově lakovaná ocel |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x Rohová pohovka: | 146 x 146 x 76 cm (DxŠxV) |
| 1 x Skleněný stůl: | 38 x 38 x 45 cm (DxŠxV) |
| 2 x Sedací polštář: | 80 x 55 x 3 cm (DxŠxT) |
| 1 x sedací polštář: | 55 x 55 x 3 cm (DxŠxT) |
| 5 x Zádový polštář: | 54 x 40 x 10 cm (DxŠxT) |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 57 x 40 x 82 cm |
-1.png)