Venkovní pohovková souprava 13 pcs Černá a tmavě šedá Polyester [3437809]
Kód: 3437809Detailní popis produktu
Tato venkovní sektorová pohovka je navržena přesně pro ty, co chtějí dodat zahradě nebo terase pohodlí a styl. Tento modulární pohovkový set je skvělý pro venkovní lenošení, nabízí jak pohodlné sezení, tak ochranu před počasím.
- Odolná konstrukce z poly ratanu: Naše pohovková sada je super robustní a odolná vůči venkovním podmínkám. Skvěle se hodí do každé zahrady nebo terasy a dodá jí styl.
- Materiály odolné proti povětrnostním vlivům: Sada je navržena tak, aby vydržela déšť, slunce a proměnlivé počasí, takže si můžete užívat venku bez stresu z poškození.
- Modulární konfigurace: Můžete si snadno přizpůsobit rozložení pohovky přesně podle vašich potřeb a přání. Kombinujte kusy podle vkusu a vytvořte si jedinečné posezení.
- Pohodlné podpůrné polštáře: Odnímatelné polštářky s klopnými zapínáními zaručují měkké a pohodlné sezení, které je ideální pro dlouhé lenošení. Užijte si odpočinek s perfektní rovnováhou pohodlí a podpory.
- Údržba bez námahy: Rádi se o nábytek staráte? Stačí rychle otřít vlhkým hadříkem a v případě potřeby použít ochranný kryt, abyste udrželi pohovku v perfektním stavu. Minimalizujte námahu a maximálně si užívejte svůj volný čas venku.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
Dobré vědět:
- Maximálně 110 kg na sedačku.
- Barva: Černá a tmavě šedá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Složení tkaniny: Polyester
- Závaží: 49,4 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 13
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 6 x Střední pohovka: 55 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 1 x Rohová pohovka: 62 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 6 x Křeslo: 70,5 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 13 x Sedák: 55 x 55 x 3 cm (D x Š x T)
- 14 x Záhlavník: 55 x 44 x 13 cm (D x Š x T)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451559498 |
| Barva: | Černá a tmavě šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 95.6 kg |
| Složení tkaniny: | Polyester |
| Závaží: | 49,4 kg |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 13 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| 6 x Střední pohovka: | 55 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohová pohovka: | 62 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 6 x Křeslo: | 70,5 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 13 x sedák: | 55 x 55 x 3 cm (D x Š x T) |
| 14 x Záhlavník: | 55 x 44 x 13 cm (D x Š x T) |
| Rozměr balení 1: | 57 x 15.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 2: | 58 x 30 x 73 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 12.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 4: | 57 x 40 x 72.5 cm |
-1.png)