Venkovní pohovková souprava 11 pcs Přirozená a krémově bílá [3437724]
Kód: 3437724Detailní popis produktu
Tato venkovní sedačka je jasnou volbou pro oživení zahrady nebo terasy, a to jak stylově, tak pohodlně. Je navržena tak, aby zvládla venkovní podmínky, díky materiálu z poly ratanu a pohodlným polštářům, které jsou ideální k odpočinku v každém počasí. Modulární design umožňuje snadno přizpůsobit uspořádání přesně podle vašeho venkovního prostoru.
- Povětrnostně odolný poly ratan: Tento set je vyroben z poly ratanu, který odolává všem venkovním podmínkám, takže váš nábytek vydrží silné slunce i náhlé deště. Můžete se na něj spolehnout v průběhu celého roku.
- Modulární konfigurace: Díky modulárnímu designu se set snadno přizpůsobí jakémukoli prostoru. Můžete jednotlivé části pohodlně přemístit podle toho, co zrovna potřebujete, takže si optimalizujete pohodlí a prostor.
- Pohodlné polštáře: Sedadla jsou vybavena polštáři s klopovým uzávěrem, které zaručují pohodlí a příjemné místo k odpočinku. Pěnový a polypropylenový výplň se dobře udržuje a zajišťuje, že i při častém používání zůstávají pohodlné.
- Stylový rustikální vzhled: Ocelový rám s práškovým lakováním a hladké opěrky rukou posilují rustikální styl, který skloubí funkčnost a estetiku. Tento design je nejen odolný, ale také se lehce začlení do vašeho okolí.
- Snadná údržba: Starat se o sedací soupravu je jednoduché – doporučuje se ji zakrýt, když ji nepoužíváte, vyhnout se přímému slunci a otírat ji vlhkým hadříkem. Tím zajistíte, že nábytek si dlouho udrží svůj vzhled a funkčnost.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
Dobré vědět:
- Maximálně 110 kg na sedačku.
- Barva: Přirozená a krémově bílá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Složení tkaniny: Polyester
- Závaží: 43,6 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 11
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 6 x středový gauč: 55 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 1 x rohový gauč: 62 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 4 x křeslo: 70,5 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 11 x poduška: 55 x 55 x 3 cm (D x Š x T)
- 12 x zádový polštář: 55 x 44 x 13 cm (D x Š x T)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451558644 |
| Barva: | Přirozená a krémově bílá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 80.4 kg |
| Složení tkaniny: | Polyester |
| Závaží: | 43,6 kg |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 11 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| 6 x Středový gauč: | 55 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 1 x Rohový gauč: | 62 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 4 x křeslo: | 70,5 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 11 x poduška: | 55 x 55 x 3 cm (D x Š x T) |
| 12 x Zádový polštář: | 55 x 44 x 13 cm (D x Š x T) |
| Rozměr balení 1: | 58 x 30 x 73 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 12.5 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 42 x 72.5 cm |
-1.png)