Venkovní pohovková souprava 11 pcs Přirozená a Anthracitová [3375612]
Kód: 3375612Detailní popis produktu
Souprava venkovního nábytku skvěle spojuje styl s funkčností – stane se pravým středobodem vaší zahrady nebo terasy. Má moderní design s čistými liniemi, který přidává eleganci a činí venkovní relaxaci nebo party ještě příjemnější. Je vyrobena z masivního akáciového dřeva, takže vydrží a vypadá skvěle i po letech.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tato venkovní souprava nábytku vydrží a odolá venkovním podmínkám. Je robustní a stabilní, s přirozeným hnědým tónem, který skvěle doplní každou zahradu nebo patio.Design odolný vůči počasí: Díky lakovanému povrchu se nábytek chrání proti slunci i drobnému dešti. Lesklý povrch zajišťuje dlouhou životnost a skvělý vzhled.Komponenty a design: Každý kousek byl navržen tak, aby byl stylový a funkční. Vybaveno pohodlnými prvky, design je vizuálně uhlazený a hodí se na různé akce.Pohodlí a univerzálnost: Modulární design vám dává volnost uspořádat věci podle potřeby. Skvělé pro odpočinek, společenské akce nebo klidné chvíle s knihou.Snadná péče a údržba: Stačí otřít vlhkým hadříkem - vyhněte se silným čisticím prostředkům. Pravidelná péče zajistí dlouhou životnost nábytku.- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 54,44 kg
- Odolné
- Snadná údržba
- Design se slatěmi
- Přirozená struktura dřeva
- Praktická opěrka na ruku
- Lamelový sedací povrch
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová sedačka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 8 x Střední sedačka: 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrky: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 10 x Sedák: 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V)
- 12 x Záda: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288536761 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 54,44 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrky: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 10 x Sedák: | 60 x 60 x 8 cm (D x Š x V) |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| 2 x Rohová sedačka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 8 x Střední sedačka: | 63 x 59 x 73 cm (D x Š x V) |
| 12 x Záda: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 4: | 27.7 x 11.4 x 69.3 cm |
| Hmotnost: | 145.1 kg |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 1: | 32.2 x 15.6 x 58.6 cm |
| Rozměr balení 2: | 48.7 x 27 x 77.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 47.7 x 19.9 x 75.5 cm |
-1.png)