Venkovní pohovková souprava 11 pcs Přírodní [3385590]
Kód: 3385590Detailní popis produktu
Tato venkovní modulární sedací souprava vypadá skvěle v moderním prostředí a poskytuje jak funkčnost, tak příjemný vzhled pro různé venkovní prostory. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, její design se nese v duchu jednoduchosti, což z ní dělá ideální volbu pro zahrady, patio a místa u bazénu. Tento modulární set se dá flexibilně uspořádat podle potřeby a jeho přírodní hnědé odstíny dodávají příjemnou atmosféru pro setkání a relaxaci.
- Prémiové materiály: Masivní akáciové dřevo zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Tento materiál nejenže vypadá skvěle, ale i se skvěle hodí k venkovnímu prostředí.
- Kompletní sada: Set obsahuje víc modulů, takže si můžete podle potřeby přizpůsobit uspořádání. Vytvoříte tak skvélé místo na sezení pro každou událost.
- Současný styl: S čistými liniemi a minimalistickým designem se tento sedací set hodí do jakéhokoli moderního venkovního prostoru.
- Adaptabilita: Poskládání modulů pro různé příležitosti bude hračka. Ať už pořádáte párty, nebo si chcete užít klidný večer s rodinou, tento set vám to usnadní.
- Praktická údržba: Každý kus je opatřen tak, aby odolával počasí a vyžaduje minimální údržbu. Stačí ho občas otřít vlhkým hadříkem a v sezoně používat ochranné obaly na zajištění dlouhověkosti.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 40,79 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x stůl
- 8 x prostřední pohovka
- 2 x rohová pohovka
- 2 x opěradlo
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288686794 |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 96.85 kg |
| Celkové rozměry: | 59 x 59 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 40,79 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 26.1 x 11.9 x 58.8 cm |
| Rozměr balení 2: | 33.2 x 21 x 79.6 cm |
| Rozměr balení 3: | 29 x 25 x 78.4 cm |
| Rozměr balení 4: | 31.2 x 10.7 x 67 cm |
-1.png)