Venkovní pohovková souprava 11 pcs Černá a tmavě šedá Polyester [3437821]
Kód: 3437821Detailní popis produktu
Tento venkovní sekční set sedaček je skvělý pro proměnu vaší zahrady nebo terasy na pohodlné místo na relaxaci. Díky univerzálním modulovým komponentům ho snadno přizpůsobíte svým představám a vytvoříte si vlastní místo, kde si užijete venkovní setkání. Uspořádání nabízí kombinaci stylu a funkce a je vyrobené z poly ratanu a polyesteru, které zajišťuje odolnost vůči všem venkovním podmínkám.
- Rám z poly ratanu: Rám sedačky je z odolného poly ratanu, což doplňuje práškově lakovaná ocel. Tato kombinace zajišťuje stabilitu a pevnost, abyste se mohli pohodlně usadit venku. Pletený design ratanu dodává moderní, ale přitom rustikální vzhled, který se hodí do vaší zahrady.
- Odolné proti povětrnostním vlivům: Náš set sedaček je z poly ratanu a polyesteru, takže zůstane v pořádku i při vystavení slunci, dešti nebo větru. Látka polštářů je odolná proti UV záření, což prodlužuje jejich životnost a udržuje barvy svěží po celý rok.
- Pohodlné polstrování: Každé sedadlo je vybaveno venkovními polštáři z pěny a polypropylenových vláken, které zajistí trvalý komfort a podporu. Polštáře mají klopové uzávěry, takže se snadno vyjímají a drží na svém místě, když se používají.
- Modulární flexibilita: Set můžete snadno upravit a přizpůsobit vašemu venkovnímu prostoru. Ať už plánujete rodinnou akci nebo potřebujete útulné sezení, tento set se dá přizpůsobit různým uspořádáním díky svému modulárnímu designu.
- Snadná údržba: Pro snadnou péči o set používejte kryt, když ho nepoužíváte, a vyhněte se přímému slunečnímu záření, abyste si udrželi jeho vzhled. Můžete ho jednoduše otřít vlhkým hadříkem, takže údržba je opravdu jednoduchá.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
Dobré vědět:
- Maximálně 110 kg na sedačku.
- Barva: Černá a tmavě šedá
- Materiál: Polyester
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Modulární design
- Nastavitelné nožičky
- Složení tkaniny: Polyester
- Závaží: 42,3 kg
- Hloubka sedadla: 55 cm
- Výška zad: 33 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Kapacita sezení: 11
- Pouze pro venkovní použití
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Obsah balení:
- 6 x středový gauč: 55 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 2 x rohový gauč: 62 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 2 x armlehátko: 70,5 x 62 x 70 cm (D x Š x V)
- 1 x podnožka: 55 x 55 x 37 cm (D x Š x V)
- 11 x sedák: 55 x 55 x 3 cm (D x Š x T)
- 12 x polštář na záda: 55 x 44 x 13 cm (D x Š x T)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721451559610 |
| Barva: | Černá a tmavě šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 74.9 kg |
| Složení tkaniny: | Polyester |
| Závaží: | 42,3 kg |
| Hloubka sedadla: | 55 cm |
| Výška zad: | 33 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Kapacita sezení: | 11 |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| 6 x Středový gauč: | 55 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohový gauč: | 62 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 2 x armlehátko: | 70,5 x 62 x 70 cm (D x Š x V) |
| 1 x podnožka: | 55 x 55 x 37 cm (D x Š x V) |
| 11 x sedák: | 55 x 55 x 3 cm (D x Š x T) |
| 12 x polštář na záda: | 55 x 44 x 13 cm (D x Š x T) |
| Rozměr balení 1: | 58 x 30 x 73 cm |
| Rozměr balení 2: | 57 x 42 x 72.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 57 x 9 x 72.5 cm |
-1.png)