Venkovní pohovková souprava 11 pcs Bílá a antracitová [3387156]
Kód: 3387156Detailní popis produktu
Tahle venkovní rohová souprava s moderním designem se skvěle hodí na terasy, do zahrady nebo k bazénu. Je vyrobená z masivního akáciového dřeva s bohatou hnědou barvou, opěradla z lamel a opěrky na ruce vytvářejí útulnou atmosféru, ideální pro odpočinek a společenská setkání.
- Masivní akáciové dřevo: Souprava je z odolného akáciového dřeva, které zajišťuje dlouhotrvající užívání a odolává povětrnostním vlivům, takže vypadá stále skvěle. Přírodní vzory dřeva dodávají vaší zahradě přirozenou eleganci a zvyšují vizuální atraktivitu.
- Pevný lamelový rám: Stabilní rám udržuje pohovku v dobrém tvaru a lamelové opěradlo zaručuje, že máte dostatek cirkulace vzduchu. Tento klasický prvek přidává eleganci, ale také vás udržuje v pohodě během horkých slunečných dnů, ideální pro venkovní stolování nebo lenošení.
- Praktické opěrky na ruce: Opěrky na ruce z akáciového dřeva zajišťují pohodlné používání. Jsou strategicky umístěny pro maximální podporu, takže jsou skvělé na odpočinkové odpoledne, večerní setkání nebo prostě relaxační chvíle venku.
- Moderní styl: S jednoduchými liniemi a minimalistickým designem se tahle pohovka hodí všude. Její jednoduchost a praktičnost jí dávají všestrannost, ať už ji umístíte do jakékoli zahrady nebo terasy, skvěle se přizpůsobí i různým dekoracím a zdůrazňuje pohodlí bez zbytečných dekorací.
- Jednoduché pokyny pro údržbu: Udržovat krásu soupravy je opravdu snadné. Stačí otřít vlhkým hadříkem a používat ochranný kryt, když ji nepoužíváte. Vyhněte se přímému slunečnímu záření, abyste prodloužili životnost přírodního dřeva a udržovali ji v perfektním stavu po řadu let.
- Barva: Bílá a antracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 53,4 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 36 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 8 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V)
- 10 x Sedací polštář: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 12 x Záda polštář: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288776648 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Bílá a antracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 158.8 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 53,4 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 36 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 8 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 79 x 4 x 73 cm (D x Š x V) |
| 10 x Sedací polštář: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 12 x Záda polštář: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 21 x 15 x 80 cm |
| Rozměr balení 2: | 49.2 x 24.7 x 93.5 cm |
| Rozměr balení 3: | 36 x 26 x 95 cm |
| Rozměr balení 4: | 21 x 9 x 77 cm |
-1.png)