Venkovní pohovková souprava 10 pcs Přirozená a Světle šedá [3382231]
Kód: 3382231Detailní popis produktu
Tato souprava venkovního nábytku spojuje styl a funkčnost a stává se tak centrem pozornosti na každé zahradě nebo terase. S moderním designem a minimalistickým provedením dodává elegance a podporuje odpočinek či společenské chvíle. Vyrobena z masivního akáciového dřeva, zaručuje odolnost a pohledovou atraktivitu pro praktické a vkusné venkovní interiéry.
Odolné masivní akáciové dřevo: Tento venkovní nábytek je díky masivnímu dřevu odolný vůči venkovním podmínkám a zajišťuje stabilitu. Teplý přírodní tón dodává zahradě nebo terase život.Odolnost proti počasí: Lakovaný povrch poskytuje ochranu před sluncem i lehkým deštěm. Lesklá úprava chrání vzhled a prodlužuje životnost nábytku.
Styl a funkčnost: Každý kus je navržen s ohledem na styl a pohodlí. Ergonomické opěradlo a vkusný design to dělají ideální pro různé venkovní akce.
Pohodlí a všestrannost: Modulární uspořádání umožňuje flexibilitu pro jakoukoli událost od lenošení po společenské akce, snadno se přizpůsobí různým scénářům.
Snadná údržba: Udržování nábytku je jednoduché, stačí otírat mokrým hadříkem. Pravidelná péče prodlužuje jeho životnost a zachovává krásu.
- Barva: Přirozená a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilní tkanina
- Celkové rozměry: 363 x 187,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 40 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 8 x Střední pohovka: 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěrka: 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V)
- 8 x Sedák: 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 2 x Sedák: 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 12 x Zádový polštář: 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288673398 |
| Šířka: | 187.5 cm |
| Hloubka: | 363 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilní tkanina |
| Hmotnost: | 86 kg |
| Celkové rozměry: | 363 x 187,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 40 kg |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 8 x Střední pohovka: | 59 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 63 x 63 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěrka: | 60 x 6 x 61 cm (D x Š x V) |
| 8 x Sedák: | 60 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 2 x Sedák: | 50,5 x 50,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 12 x Zádový polštář: | 60 x 40 x 10 cm (D x Š x V) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 41 x 22.5 x 77 cm |
| Rozměr balení 2: | 57.2 x 28 x 79.1 cm |
| Rozměr balení 3: | 31.3 x 8.8 x 67.3 cm |
-1.png)