Venkovní pohovková souprava 10 pcs Přirozená a Anthracitová [3368240]
Kód: 3368240Detailní popis produktu
Tato venkovní sedací souprava je nádherný kus, který promění vaši venkovní plochu. Moderní styl s jednoduchými a praktickými prvky dodává eleganci terasám, zahradám nebo u bazénu. Díky čistému lamelovému designu vypadá souprava skvěle a hodí se do různých venkovních prostředí. Hosté si užijí příjemné posezení a prostorné místo, ideální pro setkání nebo klidný relax s blízkými.
- Stavba z masivního akáciového dřeva: Tento venkovní nábytek je z kvalitního akáciového dřeva, který je pevný a vydrží. Tento materiál dodává přírodní vzhled a odolává povětrnostním podmínkám, takže židle vydrží různé počasí a zůstane středobodem vaší zahrady spoustu let.
- Lamelový rám pro pohodlí: Lamelový rám poskytuje skvělou oporu a pohodlí současně. Je navržen tak, aby byl pevný, ale i pohodlný, ideální pro dlouhé pobyty venku.
- Stylové opěrky: Díky ergonomickým opěrkám se uvolníte jako nikdy předtím, zatímco sezení vychází z robustního akáciového dřeva, kterým se podtrhuje skvělý zážitek.
- Moderní design: Tento nábytek přináší do vašeho venkovního prostoru moderní nádech. Minimalistický styl se perfektně hodí k jakémukoliv dekoru kolem vás.
- Údržba: Aby vaše souprava vydržela co nejdéle, pravidelně ji otírejte vlhkým hadříkem a když ji nepoužíváte, přikryjte ji. Také ji držte dál od přímého slunce, abyste zachovali její skvělý vzhled.
- Barva: Přirozená a anthracitová
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a polyester
- Celkové rozměry: 483 x 250 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 3,28 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 8 x Střední pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 10 x Sedák: 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V)
- 12 x Záhlavník: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Opěradlo: 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288485465 |
| Šířka: | 250 cm |
| Hloubka: | 483 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přirozená a anthracitová |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a polyester |
| Hmotnost: | 154.3 kg |
| Celkové rozměry: | 483 x 250 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 3,28 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 8 x Střední pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 10 x Sedák: | 80 x 80 x 8 cm (D x Š x V) |
| 12 x Záhlavník: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Opěradlo: | 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 3: | 22.9 x 8.5 x 78.1 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 50.1 x 25.7 x 92.7 cm |
| Rozměr balení 2: | 37 x 25.7 x 94.6 cm |
-1.png)