Venkovní pohovková souprava 10 pcs Přírodní a světle šedá [3385572]
Kód: 3385572Detailní popis produktu
Tahle venkovní rohová pohovka dodá vaší terase nebo zahradě moderní šmrnc. Její elegantní design spojuje jednoduchost a funkčnost, vyrobená z akáciového dřeva. Se stylovými prvky a hnědými tóny se snadno zapojí do přírody kolem vás. Poskytuje pohodlné místo k relaxaci nebo na zábavu s přáteli. Užívejte si venku, ať už u bazénu, nebo vychutnejte klidnou atmosféru ve vaší zahradě.
- Masivní akáciové dřevo: Tato pohovka je vyrobena z kvalitního akáciového dřeva, které je odolné vůči povětrnostním vlivům, takže déle vydrží. Má krásný hnědý odstín, který dodává vaší zahradě příjemné teplo a charakter.
- Modulární design: Díky modulárnímu uspořádání si můžete pohovku přizpůsobit svým potřebám. Skvěle se hodí pro větší akce i útulné posezení, takže si ji uspořádejte podle svého!
- Lamelový opěrák: Opěrák z akáciového dřeva nejen vypadá dobře, ale také zajišťuje dobrý průtok vzduchu, takže i v teplých dnech je pohodlná na sezení.
- Funkční područky: Promyšlené područky dodávají oporu a zvyšují pohodlí. Díky pevné konstrukci dobře drží, takže se můžete skvěle uvolnit.
- Údržba a péče: Udržujte vzhled pohovky snadno – stačí otřít vlhkým hadříkem. Používejte ochranné kryty, aby se zabránilo poškození sluníčkem nebo špatným počasím.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Celkové rozměry: 363 x 187,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Závaží: 46,63 kg
- Odolné
- Design se slatěmi
- Odolné vůči počasí
- Podporující opěrka
- Výška opěrky ze sedadla: 24 cm
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 8 x Střední pohovka
- 2 x Rohová pohovka
- 2 x Opěrka
- 10 x Sedací polštář
- 12 x Zádový polštář
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288686619 |
| Šířka: | 187.5 cm |
| Hloubka: | 363 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 118.87 kg |
| Celkové rozměry: | 363 x 187,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 46,63 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 24 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 56.6 x 31.5 x 80.8 cm |
| Rozměr balení 3: | 31.2 x 10.7 x 67 cm |
| Rozměr balení 2: | 50 x 29 x 78.3 cm |
-1.png)