Venkovní pohovková souprava 10 pcs Přírodní a světle šedá [3369866]
Kód: 3369866Detailní popis produktu
Tato venkovní nábytková sada spojuje styl a praktické využití do dokonalého celku, který se stane ozdobou každé zahrady nebo terasy. Moderní design s čistými liniemi a minimem zdobení dodává eleganci a podporuje relaxaci a příjemné chvíle strávené se přáteli. Vyrobená z masivního akáciového dřeva, je odolná a vydrží dlouho, ideální pro ty, kteří hledají funkční a hezký venkovní nábytek.
Masivní akáciové dřevo: Tato venkovní sada je z kvalitního akáciového dřeva, které je odolné vůči povětrnostním vlivům. Stabilní konstrukce poskytuje pevnou oporu a dlouhou životnost, zatímco teplé barvy dřeva se hodí do každé zahrady.Odolný povrch: Lakovaný povrch chrání nábytek před sluncem, deštěm a ostatními povětrnostními podmínkami. Lesklý povrch zachovává vzhled a funkčnost, čímž prodlužuje jeho životnost.
Design a pohodlí: Každý kus je navržen s ohledem na styl i funkčnost. Podpěrné prvky zajišťují pohodlí, zatímco jednotný design působí vizuálně harmonicky pro různé příležitosti.
Variabilita použití: Modulární design umožňuje přizpůsobit uspořádání podle potřeby. Skvělé pro odpočinek, setkání s přáteli nebo klidné chvíle s knížkou, tento set se hodí do jakéhokoli venkovního prostředí a maximalizuje se tak jeho užitečnost a pohodlí.
Jednoduchá údržba: Pro udržení vzhledu nábytku stačí otírat povrch vlhkým hadříkem a vyhnout se agresivním čisticím prostředkům. Pravidelná péče prodlužuje životnost nábytku.
- Barva: Přírodní a světle šedá
- Materiál: Masivní akáciové dřevo a textilene
- Celkové rozměry: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- Závaží: 84,02 kg
- Odolné
- Podporující opěrka
- Praktická opěrka na ruku
- Výška opěrky ze sedadla: 23 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Zapínání na zip
- Výška sedadla od země: 37 cm
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Dodávky:
- 1 x Stůl: 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V)
- 7 x Středový pohovka: 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 2 x Rohová pohovka: 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V)
- 7 x Sedák: 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 2 x Sedák: 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V)
- 11 x Záhlaví: 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V)
- 2 x Područka: 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8721288506580 |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 79 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Barva: | Přírodní a světle šedá |
| Materiál: | Masivní akáciové dřevo a textilene |
| Hmotnost: | 115.52 kg |
| Celkové rozměry: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 84,02 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 23 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Zapínání na zip |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x stůl: | 79 x 79 x 37 cm (D x Š x V) |
| 7 x středový pohovka: | 79 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 2 x rohová pohovka: | 83 x 83 x 73 cm (D x Š x V) |
| 7 x Sedák: | 80 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 2 x Sedák: | 68,5 x 68,5 x 8 cm (D x Š x V) |
| 11 x Záhlaví: | 80 x 43 x 10 cm (D x Š x V) |
| 2 x Područka: | 78,5 x 8,5 x 60 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 2: | 22.9 x 8.5 x 78.1 cm |
| Rozměr balení 3: | 35.5 x 31.1 x 95.4 cm |
| Rozměr balení 5: | 49.7 x 25.3 x 94.2 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 22.4 x 15.9 x 79.5 cm |
| Výška sedadla od země: | 37 cm |
| Rozměr balení 4: | 45.6 x 32.8 x 94.5 cm |
-1.png)