Venkovní nástěnné svítidlo z ušlechtilé oceli [42221]
Kód: 42221Detailní popis produktu
Tato stylová nástěnná svítilna má klasický, nadčasový design, který se bude hodit na každý pozemek. Večer vyzařuje přitažlivé světlo a dá se používat jak v obytných, tak v komerčních venkovních prostorech.
Díky tělu z nerezové oceli s čirým skleněným difuzorem má toto nástěnné svítidlo výjimečný vzhled. Toto nástěnné svítidlo se stupněm krytí IP44 je odolné proti povětrnostním vlivům, robustní a rezistentní. Proto je mimořádně vhodné pro venkovní použití.
Tato venkovní osvětlovací svítilna je vhodná pro žárovky CFL s maximálním výkonem 11 W nebo žárovky GLS s maximálním výkonem 60 W. Upozorňujeme, že žárovka není součástí dodávky.
- Rozměry: 21,5 x 33 cm (Š x V)
- Tělo z nerezové oceli se skleněným stínítkem
- Napětí: 220–240 V, 50 Hz
- Maximální výkon žárovky: 11 W (CFL: kompaktní zářivka); 60 W (GLS: klasická žárovka)
- Typ objímky: E27
- Stupeň krytí: IP44
- Vhodný jak pro venkovní použití
- Žárovka není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné venkovní osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 8718475972549 |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Rozměry: | 21,5 x 33 cm (Š x V) |
| Napětí: | 220–240 V, 50 Hz |
| Maximální výkon žárovky: | 11 W (CFL: kompaktní zářivka), 60 W (GLS: klasická žárovka) |
| Typ objímky: | E27 |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| Rozměr balení: | 24.7 x 22.8 x 31.4 cm |
-1.png)