Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem nerezová ocel [42219]
Kód: 42219Detailní popis produktu
Toto stylové venkovní nástěnné svítidlo s poloválcovitým tvarem nejen že je ideální pro osvětlení zahrady, příjezdové cesty nebo verandy v noci, ale také zkrášlí váš venkovní prostor.
Toto nástěnné svítidlo má vestavěné PIR (pasivní infračervené) pohybové čidlo, které automaticky rozsvítí světlo, jakmile detekuje pohyb. Jeho detekční úhel je 120° a dosah až 10 m. Doba svícení se dá nastavit v rozmezí od 8 sekund do 3,5 minuty.
Díky svým exkluzivním minimalistickým liniím a skleněnému stínítku je toto elegantní venkovní nástěnné svítidlo velmi atraktivní a dekorativní. Protože má tělo z nerezové oceli a stupeň krytí IP44, je tato nástěnná lampa odolná vůči vlivům počasí, robustní a rezistentní, takže je mimořádně vhodná pro venkovní použití.
Tato venkovní nástěnné svítidlo je vhodné pro kompaktní zářivky (CFL –kompaktní fluorescenční světlo) s maximálním výkonem 11 wattů. Upozorňujeme, že žárovka není součástí dodávky.
- Rozměry: 14 x 10,5 x 20,5 cm (D x Š x V)
- Tělo z nerezové oceli se skleněným stínítkem
- Napětí:220-240 V~, 50 Hz
- Maximální výkon žárovky: 11 W (CFL)
- S čidlem, které v případě detekce pohybu automaticky rozsvítí lampu
- Typ čidla: Pasivní infračervené
- Úhel detekce pohybu: 120°
- Efektivní detekční dosah až do 10 m
- Nastavení času: 8 s až 3,5 min
- Typ objímky: E27
- Stupeň krytí: IP44
- Vhodný jak pro venkovní použití
- Žárovka není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné venkovní osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 8718475972525 |
| Šířka: | 10.5 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Výška: | 20.5 cm |
| Barva: | černá, stříbrná |
| Úhel detekce pohybu: | 120° |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| Rozměry: | 14 x 10,5 x 20,5 cm (D x Š x V) |
| Napětí: | 220-240 V~, 50 Hz |
| Maximální výkon žárovky: | 11 W (CFL) |
| Typ čidla: | Pasivní infračervené |
| Nastavení času: | 8 s až 3,5 min |
| Typ objímky: | E27 |
-1.png)