Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem, nerezová ocel [42223]
Kód: 42223Detailní popis produktu
Tato stylová nástěnná svítilna má klasický, nadčasový design, který se bude hodit na každý pozemek. Večer vyzařuje přitažlivé světlo a dá se používat jak v obytných, tak v komerčních venkovních prostorech.
Toto nástěnné svítidlo má vestavěné PIR (pasivní infračervené) pohybové čidlo, takže se rozsvěcuje, když je zaznamenán pohyb. Jeho detekční úhel je 120° a detekční dosah až 10 m. Doba svícení je nastavitelná v rozmezí od 8 sekund do 3,5 min.
Díky plášti z nerezové oceli a čirému skleněnému stínítku na vás tato nástěnná lampa okamžitě zapůsobí. Toto svítidlo se stupněm krytí IP44 je vodotěsné, robustní a odolné. Tím pádem je také mimořádně vhodné pro venkovní použití.
Tato venkovní nástěnné svítidlo je vhodné pro kompaktní zářivky (CFL –kompaktní fluorescenční světlo) s maximálním výkonem 11 wattů nebo klasické žárovky (GLS) s maximálním výkonem 60 W. Upozorňujeme, že žárovka není součástí dodávky.
- Rozměry: 21,5 x 36 cm (Š x V)
- Tělo z nerezové oceli se skleněným stínítkem
- Napětí:220-240 V~, 50 Hz
- Maximální výkon žárovky: 60 W (GLS)
- S čidlem, které v případě detekce pohybu automaticky rozsvítí lampu
- Typ čidla: Pasivní infračervené
- Úhel detekce pohybu: 120°
- Efektivní detekční dosah až do 10 m
- Volitelná doba osvětlení: 8 sek – 3,5 min
- Typ objímky: E27
- Stupeň krytí: IP44
- Vhodný jak pro venkovní použití
- Žárovka není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla s pohybovým čidlem |
|---|---|
| EAN: | 8718475972563 |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Rozměry: | 21,5 x 36 cm (Š x V) |
| Napětí: | 220-240 V~, 50 Hz |
| Maximální výkon žárovky: | 60 W (GLS) |
| Typ čidla: | Pasivní infračervené |
| Úhel detekce pohybu: | 120° |
| Volitelná doba osvětlení: | 8 sek – 3,5 min |
| Typ objímky: | E27 |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Hmotnost: | 1.46 kg |
| Rozměr balení: | 24.1 x 20.1 x 34 cm |
-1.png)