Venkovní nástěnné svítidlo nerezová ocel [42218]
Kód: 4006298 42218 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Toto stylové venkovní nástěnné svítidlo s poloválcovitým tvarem nejen že je ideální pro osvětlení zahrady, příjezdové cesty nebo verandy v noci, ale také zkrášlí váš venkovní prostor.
Díky svým exkluzivním minimalistickým liniím a skleněnému stínítku je toto elegantní venkovní nástěnné svítidlo velmi atraktivní a dekorativní. Protože má tělo z nerezové oceli a stupeň krytí IP44, je tato nástěnná lampa odolná vůči vlivům počasí, robustní a rezistentní, takže je mimořádně vhodná pro venkovní použití.
Tato venkovní nástěnné svítidlo je vhodné pro kompaktní zářivky (CFL –kompaktní fluorescenční světlo) s maximálním výkonem 11 wattů. Upozorňujeme, že žárovka není součástí dodávky.
- Rozměry: 14 x 10,5 x 16,5 cm (D x Š x V)
- Tělo z nerezové oceli se skleněným stínítkem
- Napětí: 220–240 V~, 50 Hz
- Maximální výkon žárovky: 11 W (CFL)
- Typ objímky: E27
- Stupeň krytí: IP44
- Vhodné pro venkovní použití
- Žárovka není součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné venkovní osvětlení |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 10.5 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Výška: | 16.5 cm |
| Barva: | černá, stříbrná |
| Napětí: | 220–240 V~, 50 Hz |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| Rozměry: | 14 x 10,5 x 16,5 cm (D x Š x V) |
| Maximální výkon žárovky: | 11 W (CFL) |
| Typ objímky: | E27 |
| Rozměr balení 1: | 16 x 12 x 19 cm |
-1.png)