Venkovní nástěnná svítidla 2 ks nerez spodní osvětlení [42418]
Kód: 42420Detailní popis produktu
Tato sada elegantních venkovních nástěnných svítidel má nápadný moderní design.
Toto nástěnné osvětlení je vyrobené z nerezové oceli a zkrášlí každý venkovní prostor. Je vybavené integrovaným difuzorem z čirého skla. Funguje se 2 LED žárovkami (nejsou součástí balení), které vyzařují příjemné, teplé bílé světlo směrem dolů. Toto nástěnné světlo má stupeň krytí IP44, a je tudíž odolné proti povětrnostním vlivům. Proto je mimořádně vhodné pro venkovní použití a má dlouhou provozní životnost.
Balení obsahuje 2 nástěnná svítidla.
- Velikost: 90 x 160 mm (průměr x V)
- Materiál: tělo z nerezové oceli + skleněný difuzér
- Napájení: 220–240 V~, 50 Hz
- Max. výkon: 50 W
- Patice: GU10
- Stupeň krytí: IP44
- Světlo svítí dolů
- Vhodné pro venkovní použití
- Funguje se 2 LED žárovkami (nejsou součástí dodávky)
- Snadno se instaluje
- Balení obsahuje 2 nástěnná svítidla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné venkovní osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 8718475996422 |
| Výška: | 16 cm |
| Barva: | černá, stříbrná |
| Materiál: | kov + sklo |
| Velikost: | 90 x 160 mm (průměr x V) |
| Napájení: | 220–240 V~, 50 Hz |
| Max. výkon: | 50 W |
| Patice: | GU10 |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Hmotnost: | 0.97 kg |
-1.png)