Venkovní nástěnná svítidla 2 ks nerez horní/spodní osvětlení [42419]
Kód: 42421Detailní popis produktu
Tato sada elegantních venkovních nástěnných svítidel má nápadný moderní design.
Toto nástěnné osvětlení je vyrobené z nerez oceli a vylepší jakýkoliv venkovní prostor. Je vybavené integrovaným difuzorem z čirého skla. Funguje se 4 LED žárovkami (nejsou součástí dodávky), které vyzařují příjemné, teplé bílé světlo směrem nahoru i dolů. Toto nástěnné světlo se stupněm krytí IP44 je odolné proti povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost. Proto je mimořádně vhodné pro venkovní použití.
Balení obsahuje 2 nástěnná svítidla.
- Velikost: 90 x 160 mm (průměr x V)
- Materiál: tělo z nerezové oceli + skleněný difuzér
- Napájení: 220–240 V~, 50 Hz
- Max. výkon: 2 x 50 W
- Patice: GU10
- Stupeň krytí: IP44
- Světlo svítí nahoru a dolů
- Vhodné pro venkovní použití
- Funguje se 4 LED žárovkami (nejsou součástí dodávky)
- Snadno se instaluje
- Balení obsahuje 2 nástěnná svítidla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné venkovní osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 8718475996439 |
| Výška: | 16 cm |
| Barva: | černá, stříbrná |
| Materiál: | kov + sklo |
| Velikost: | 90 x 160 mm (průměr x V) |
| Napájení: | 220–240 V~, 50 Hz |
| Max. výkon: | 2 x 50 W |
| Patice: | GU10 |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
-1.png)