Venkovní LED nástěnná svítidla 2 ks kulatá horní/spodní osvětlení [42411]
Kód: 42411Detailní popis produktu
Tato elegantní venkovní svítidla s LED světlem mají moderní design. Jsou vyrobená z hliníku s nerezovým vzhledem a zaručí dobré osvětlení venkovního prostoru. Jsou vybavené integrovaným difuzorem z čirého skla.
Tato sada stylových lamp s vestavěnými LED vydává příjemné teple bílé světlo, které svítí zároveň nahoru i dolů. Toto svítidlo se stupněm krytí IP44 je vodotěsné, robustní a odolné. A proto je také mimořádně vhodné pro venkovní použití.
Dodávka obsahuje 2 nástěnná svítidla.
- Rozměry: 66 x 95 x 145 mm (Š x H x V)
- Materiál: tlakově litý hliník
- Skleněný difuzér
- Napájení: 220–240 V~, 50 Hz
- Napětí: 220–240 V, 50 Hz
- Max. výkon: 2 x 50 W
- Zdroj světla: zabudované LED 4 x 3 W
- Barva světla: teplá bílá
- Patice: GU10
- Barevná teplota: 3000 K
- Stupeň krytí: IP44
- Světlo svítí nahoru a dolů
- Vhodné pro venkovní použití
- Snadná instalace
- Dodávka obsahuje 2 nástěnná svítidla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Led svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8718475996330 |
| Šířka: | 6.6 cm |
| Hloubka: | 9.5 cm |
| Výška: | 14.5 cm |
| Materiál: | hliník |
| Rozměry: | 66 x 95 x 145 mm (Š x H x V) |
| Napájení: | 220–240 V~, 50 Hz |
| Napětí: | 220–240 V, 50 Hz |
| Max. výkon: | 2 x 50 W |
| Zdroj světla: | zabudované LED 4 x 3 W |
| Patice: | GU10 |
| Barevná teplota: | 3000 K |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
-1.png)