Venkovní lavice Černá a tyrkysová 107 x 61 x 80 cm polyratan [42025341]
Kód: 42025341Detailní popis produktu
Tato moderní venkovní lavice nádherně oživí vaši terasu nebo zahradu díky svému minimalistickému designu. Je vyrobená z poly ratanu a má odolný ocelový rám s práškovým lakováním pro delší životnost. Ideální pro jarní a letní grilovačky, její pohodlné posezení vás zve na chvíle relaxace venku.
- Odolná konstrukce Lavice je robustní díky práškově lakovanému ocelovému rámu, což zajišťuje její dlouhé používání venku.
- Pohodlné sezení Díky odnímatelným polštářům, které se dají prát, je lavice maximálně pohodlná. Polštáře s pěnovým vyplněním vám poskytnou správné pohodlí pro odpočinek.
- Odolný vůči povětrnostním vlivům Poly ratan odolává UV záření a změnám počasí, takže si užijete bezstarostný zážitek i během letního slunce.
- Funkční estetika S moderním vzhledem se lavice hodí do různých zahradních stylů, poskytující elegantní a nenápadné místo k odpočinku.
- Nastavitelné nožky Tyto nožky vám umožní stabilizaci na nerovných plochách, takže lavice zůstane stabilní kdekoli ji umístíte.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Černá a tyrkysová
- Materiál: Polyratan
- Dokončit: Práškové lakování
- Celkové rozměry: 107 x 61 x 80 cm (D x Š x V)
- Závaží: 9,86 kg
- Odolný vůči povětrnostním vlivům
- Pohodlné sezení
- Nastavitelné nožičky
- Odnímatelný a pratelný potah polštáře
- Snadno se čistí
- Výška opěrky ze sedadla: 14 cm
- Odnímatelný polštář sedadla: Odnímatelný
- Výška sedadla od země: 41 cm
- Materiál rámu: Práškově lakovaná ocel
- Plnicí materiál: Pěna
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Pouze pro venkovní použití
- Dodávky:
- 1 x lavička: 107 x 51 x 80 cm (D x Š x V)
- 4 x polštář: 49 x 47 x 3 cm (D x Š x T)
- Vyžaduje sestavení: Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lavice |
|---|---|
| EAN: | 8721364522565 |
| Šířka: | 61 cm |
| Hloubka: | 107 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Barva: | Černá a tyrkysová |
| Materiál: | PE ratan |
| Hmotnost: | 11.86 kg |
| Dokončit: | Práškové lakování |
| Celkové rozměry: | 107 x 61 x 80 cm (D x Š x V) |
| Závaží: | 9,86 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 14 cm |
| Odnímatelný polštář sedadla: | Odnímatelný |
| Výška sedadla od země: | 41 cm |
| Materiál rámu: | Práškově lakovaná ocel |
| Plnicí materiál: | Pěna |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| 1 x lavička: | 107 x 51 x 80 cm (D x Š x V) |
| 4 x Polštář: | 49 x 47 x 3 cm (D x Š x T) |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 58 x 14 x 111 cm |
-1.png)