Venkovní křeslo s polštářem 4 pcs Béžová a krémová polyratan [42026691]
Kód: 42026691Související produkty
Detailní popis produktu
Tato venkovní židle z poly ratanu má moderní a praktický design, ideální do zahrady nebo na terasu. Prodyšná opěrka zajišťuje pohodlí sezení a robustní konstrukce je odolná proti slunečnímu záření i lehkému dešti. Její elegantní linie a jednoduchý styl ji činí funkčním prvkem každého venkovního prostoru.
- Výroba z poly ratanu: Zahradní sofa set je z poly ratanu s pleteným vzhledem, ideální pro zahrady, terasy a balkóny. Materiál je stavěný na venkovní použití, takže vypadá skvěle i při měnícím se počasí.
- Povrchová úprava práškovým lakováním: Ocelová konstrukce s práškovou úpravou zajišťuje stabilní a odolný nábytek. Tato úprava chrání židli před vlhkostí a poškozením, vypadá zároveň čistě a jednoduše.
- Odolné materiály: Určeno pro venkovní použití, výrobek je vyroben z materiálů, které se nebojí slunečního záření a podmínek venku. Design poskytuje pohodlí při sezení ve všech typech venkovního prostředí.
- Prodyšná opěrka: Umožňuje cirkulaci vzduchu pro pohodlné sezení i za tepla. Otevřená struktura poskytuje ventilaci a skvělý relaxační zážitek.
- Jednoduché pokyny pro údržbu: Péče o tuto židli je jednoduchá – zakryjte ji voděodolným krytem, když není v používání, aby se prodloužila její životnost. Stačí otřít a odnímatelné potahy na polštáře usnadňují údržbu, takže židle vždy vypadá skvěle.
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
Dobré vědět:
- Maximálně 110 kg na sedačku.
- Barva: Béžová a krémová
- Materiál: Polyratan
- Materiál rámu: Ocel
- Dokončit: Práškové lakování
- Celkové rozměry: 61 x 58 x 83 cm (D x Š x V)
- Šířka sedáku: 43 cm
- Hloubka sedadla: 48 cm
- Výška sedla: 45 cm
- Výška zad: 41 cm
- Kapacita sezení: 4
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Závaží: 23,2 kg
- Klimaticky odolné
- Prodyšný opěrák
- Voděodolný potah na polštář
- Snadná údržba
- Výška opěrky ze sedadla: 19 cm
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Dodávky:
- 4 x Židle: 61 x 58 x 83 cm (D x Š x V)
- 4 x Sedák: 48 x 43 x 3 cm (D x Š x T)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8721364522640 |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 61 cm |
| Výška: | 83 cm |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | PE ratan |
| Hmotnost: | 25.2 kg |
| Materiál rámu: | Ocel |
| Dokončit: | Práškové lakování |
| Celkové rozměry: | 61 x 58 x 83 cm (D x Š x V) |
| Šířka sedáku: | 43 cm |
| Hloubka sedadla: | 48 cm |
| Výška sedla: | 45 cm |
| Výška zad: | 41 cm |
| Kapacita sezení: | 4 |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Závaží: | 23,2 kg |
| Výška opěrky ze sedadla: | 19 cm |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| 4 x Židle: | 61 x 58 x 83 cm (D x Š x V) |
| 4 x Sedák: | 48 x 43 x 3 cm (D x Š x T) |
| Rozměr balení 1: | 56.3 x 56.2 x 67.5 cm |
-1.png)