Venkovní herní sestava z masivního dřeva jedle [3376142]
Kód: 3376141 3376142 3376143 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
832593
ZDARMAZDARMA
832597
ZDARMAZDARMA
4008985
ZDARMAZDARMA
4008991
ZDARMAZDARMA
364738
Detailní popis produktu
Chcete svým dětem dopřát při hraní doma volnost? Toto dřevěné dětské hřiště na zahradu promění váš dvorek v hřiště plné fantazie a dobrodružství!
- Robustní a stabilní materiál: Masivní jedlové dřevo je známé svou přirozenou krásou, příjemnou vůní, hladkým povrchem a odolností proti hnilobě a škůdcům, díky čemuž je oblíbenou volbou pro výrobu nábytku.
- Promyšlený design: Dřevěné zábradlí je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnost dětí při jejich veselých hrách. Střecha s mráčky navíc poskytuje stín pro vaše děti v horkých letních dnech.
- Nekonečná zábava: Toto dřevěné venkovní dětské hřiště je ideálním způsobem, jak si vaše děti a jejich kamarádi mohou užít spoustu zábavy, interaktivněji trávit čas a vytvářet vzpomínky!
Varování:
- Pouze pro domácí použití
- Venkovní použití
- Nevhodné pro děti do 3 let
- Doporučený věk uživatele: 3–12 let
- Hrací věž:
- Materiál: masivní jedlové dřevo
- Rozměry: 145 x 131,5 x 218,5 cm (d x š x v)
- Zvlněná skluzavka:
- Materiál: PP (polypropylen)
- Rozměry: 169 x 38,5 cm (D x Š)
- Montážní výška: 90 cm
- Celková šířka skluzavky: 38,5 cm
- Šířka posuvné části: 32 cm
- Maximální hmotnost uživatele: 45 kg
- Šrouby pro montážní plošinu (M3,5 x 28 mm) jsou součástí dodávky.
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x herní věž
- 1 x zvlněná skluzavka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská hřiště |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Hloubka: | 169 cm |
| Barva: | hnědá, tmavě šedá, bílá/modrá |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 169 x 38,5 cm (D x Š) |
| Montážní výška: | 90 cm |
| Celková šířka skluzavky: | 38,5 cm |
| Šířka posuvné části: | 32 cm |
| Maximální hmotnost uživatele: | 45 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 60.06 kg |
-1.png)