Venkovní bistro židle 8 pcs Přírodní 40 x 53 x 80 cm [3416286]
Kód: 3416286Související produkty
Detailní popis produktu
Tahle skládací zahradní židle dodá vaší terase, zahradě nebo dvorku šarm. Tvořená z masivního akáciového dřeva, ukazuje přirozené vzory dřeva a působí moc hezky. Je super pro ty, kdo milují venkovní pohodu a styl. Vytvořte si tak příjemné prostředí pro relaxaci s rodinou a přáteli.
- Vyrobeno z masivního akáciového dřeva Dřevo je známé svou odolností a přírodní nádherou, s hladkým povrchem zdůrazňujícím jeho krásu. Je robustní a skvěle se hodí ven, takže ji klidně nechte venku.
- Odolný a skládací design Je lehce skladovatelná a přenosná, zatímco skládací mechanismus je jednoduchý jak facka a usnadní vám život.
- Ergonomické opěradlo Opěradlo je pohodlné a zajišťuje sílu pro delší sezení. Design je elegantní a dodá šmrnc vašemu venkovnímu prostoru.
- Přirozeně rustikální vzhled Židle nabízí teplý a vřelý vzhled, olejovaný povrch zajišťuje, že barvy dřeva vypadají skvěle a chrání před vlhkostí.
- Snadné údržbové pokyny Jednoduše ji otřete suchým hadříkem a vyhněte se drsným chemikáliím. Dlouhá životnost je zaručená!
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Dokončit: Olejování
- Celkové rozměry: 40 x 53 x 80 cm (D x Š x V)
- Šířka sedáku: 35,5 cm
- Hloubka sedadla: 35 cm
- Kapacita sezení: 8
- Pouze pro venkovní použití
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Závaží: 29,2 kg
- Styl: Rustikální
- Skládací
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Dodávky:
- 8 x Zahradní židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8721364815971 |
| Šířka: | 53 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 29.2 kg |
| Dokončit: | Olejování |
| Celkové rozměry: | 40 x 53 x 80 cm (D x Š x V) |
| Šířka sedáku: | 35,5 cm |
| Hloubka sedadla: | 35 cm |
| Kapacita sezení: | 8 |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Závaží: | 29,2 kg |
| Styl: | Rustikální |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 44 x 25 x 98 cm |
ZDARMAZDARMA
3279239
ZDARMAZDARMA
365240
ZDARMAZDARMA
3214522
ZDARMAZDARMA
3214566
ZDARMAZDARMA
365912
ZDARMAZDARMA
365216
-1.png)