Venkovní bistro židle 8 pcs Přírodní 40 x 42 x 85 cm [3416292]
Kód: 3416292Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme naše rustikální zahradní bistro židle, navržené tak, aby přinesly pohodlí a styl do vašeho venkovního prostoru. Jsou vyrobené z kvalitního akáciového dřeva, známého pro svou sílu a krásu. Perfektní pro terasy, balkony nebo zahrady, dodávají venkovnímu prostoru klasický bistro vzhled.
- Masivní akáciové dřevo: Naše bistro židle se vyrábějí jen z masivního akáciového dřeva, které je odolné a krásné. To zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči počasí na dlouhá léta.
- Ochranný olejový povrch: Olejovaný povrch dřeva nejen zlepšuje jeho barvu, ale také chrání před vlhkostí, čímž prodlužuje jeho životnost a udržuje židle elegantní i v náročných podmínkách.
- Praktický skládací design: Tyto židle se snadno skládají pro úsporu prostoru nebo přenos. Skvěle se přizpůsobí vašim potřebám, ať už potřebujete místo nebo je chcete přesunout.
- Odnímatelný sedák: Každá židle má pohodlný sedák, který se snadno sundává, takže můžete snadno čistit nebo měnit polštáře podle potřeby. Tato funkce dodává vašemu sezení na přizpůsobivosti.
- Pokyny k údržbě: Aby vaše židle zůstaly v dobrém stavu, stačí je otřít mokrým hadříkem a vyhýbat se drsným chemikáliím. Díky minimální údržbě zůstanou hezké a pevné.
- Barva: Přírodní
- Materiál: Masivní akátové dřevo
- Barva rámu: Hnědá
- Dokončit: Olejování
- Celkové rozměry: 40 x 42 x 85 cm (Š x H x V)
- Materiál sedáku: Masivní akáciové dřevo
- Hloubka sedadla: 35 cm
- Kapacita sezení: 8
- Cílový věk: Dospělý
- Pouze pro venkovní použití
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Závaží: 15,6 kg
- Styl: Rustikální
- Skládací
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Dodávky:
- 8 x Zahradní židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8721364816039 |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Barva: | světlé dřevo |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 34.4 kg |
| Barva rámu: | Hnědá |
| Dokončit: | Olejování |
| Celkové rozměry: | 40 x 42 x 85 cm (Š x H x V) |
| Materiál sedáku: | Masivní akáciové dřevo |
| Hloubka sedadla: | 35 cm |
| Kapacita sezení: | 8 |
| Cílový věk: | Dospělý |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Závaží: | 15,6 kg |
| Styl: | Rustikální |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 40 x 16 x 98 cm |
ZDARMAZDARMA
3279239
ZDARMAZDARMA
365240
ZDARMAZDARMA
3214560
ZDARMAZDARMA
365288
ZDARMAZDARMA
367651
ZDARMAZDARMA
3214578
ZDARMAZDARMA
3214566
ZDARMAZDARMA
3214522
-1.png)