Venkovní bistro židle 2 pcs Krémově bílá 40 x 53 x 80 cm [42028094]
Kód: 42028094Související produkty
Detailní popis produktu
Tahle skládací zahradní židle dodá vaší terase, zahradě nebo dvorku šarm. Tvořená z masivního akáciového dřeva, ukazuje přirozené vzory dřeva a působí moc hezky. Je super pro ty, kdo milují venkovní pohodu a styl. Vytvořte si tak příjemné prostředí pro relaxaci s rodinou a přáteli.
- Vyrobeno z masivního akáciového dřeva Dřevo je známé svou odolností a přírodní nádherou, s hladkým povrchem zdůrazňujícím jeho krásu. Je robustní a skvěle se hodí ven, takže ji klidně nechte venku.
- Odolný a skládací design Je lehce skladovatelná a přenosná, zatímco skládací mechanismus je jednoduchý jak facka a usnadní vám život.
- Ergonomické opěradlo Opěradlo je pohodlné a zajišťuje sílu pro delší sezení. Design je elegantní a dodá šmrnc vašemu venkovnímu prostoru.
- Přirozeně rustikální vzhled Židle nabízí teplý a vřelý vzhled, olejovaný povrch zajišťuje, že barvy dřeva vypadají skvěle a chrání před vlhkostí.
- Snadné údržbové pokyny Jednoduše ji otřete suchým hadříkem a vyhněte se drsným chemikáliím. Dlouhá životnost je zaručená!
Dobré vědět:
- Aby váš venkovní nábytek zůstal krásný, doporučujeme jej chránit voděodolným krytem.
Je dobré vědět:
- Maximální hmotnost 110 kg na sedadlo.
- Barva: Krémově bílá
- Materiál: Textilie
- Dokončit: Olejování
- Celkové rozměry: 40 x 53 x 80 cm (D x Š x V)
- Šířka sedáku: 35,5 cm
- Hloubka sedadla: 35 cm
- Kapacita sezení: 2
- Pouze pro venkovní použití
- Maximální hmotnost: 110 kg na sedadlo
- Závaží: 8,4 kg
- Styl: Rustikální
- Skládací
- S polštáři
- Odnímatelný a pratelný potah polštáře
- Vyžaduje sestavení: Ano
- Dodávky:
- 2 x Venkovní židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8721364614345 |
| Šířka: | 53 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| Dokončit: | Olejování |
| Celkové rozměry: | 40 x 53 x 80 cm (D x Š x V) |
| Šířka sedáku: | 35,5 cm |
| Hloubka sedadla: | 35 cm |
| Kapacita sezení: | 2 |
| Maximální hmotnost: | 110 kg na sedadlo |
| Závaží: | 8,4 kg |
| Styl: | Rustikální |
| Vyžaduje sestavení: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 46 x 13 x 99 cm |
ZDARMAZDARMA
3214556
ZDARMAZDARMA
365706
ZDARMAZDARMA
3214491
ZDARMAZDARMA
3078487
ZDARMAZDARMA
3214561
-1.png)