Vánoční stromek 128 teplých bílých LED 1,2 m vrba dovnitř i ven [332952]
Kód: 332952Detailní popis produktu
Tento vánoční stromek byl speciálně navržený jako dekorace vašeho domova. Navodí u vás tu pravou sváteční atmosféru.
Tento osvětlený stromek s vrbovými větvemi vypadá jako skutečný stromek. Je vybavený energeticky úspornými LED diodami a zajišťuje jasné a výkonné osvětlení. Krásné větve stromku ve tvaru vrby se zářícími LED diodami vytvářejí úžasnou podívanou. Diody mají 8 různých světelných režimů: kombinace všech, pomalá záře, blikání/mihotání, svícení ve vlnách, efekt tekoucí vody, sekvenční svícení, stálé svícení a pomalé blednutí. Světla se krásně rozzáří a vytvoří kouzelnou sváteční atmosféru. Navíc se snadno sestavuje a poté také schovává.
Poznámka:
- Dodaný USB konektor není voděodolný a je třeba ho chránit před vodou a vlhkostí. Přesto můžete používat svítící dekoraci venku, protože 5m prodlužovací kabel a samotný produkt jsou voděodolné.
- Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.
- Materiál: plast
- Výška: 120 cm
- Napětí: DC 5 V
- Výkon: 5 W
- Se 128 energeticky úspornými LED diodami
- S 5m prodlužovacím kabelem
- 8 světelných režimů
- Vhodné pro vnitřní i kryté venkovní použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světelné vánoční dekorace |
|---|---|
| EAN: | 8720286494608 |
| Výška: | 120 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |
| Napětí: | DC 5 V |
| Výkon: | 5 W |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
-1.png)