Vánoční sobi se sáněmi 60 LED diod do exteriéru [289978]
Kód: 342682Detailní popis produktu
Ozdobte svou zahradu naší jedinečnou venkovní vánoční dekorací. Sobi se sáněmi ve spojení se stříbrným osvětlením přináší skutečnou krásu svátečního období!
Dekorace je vyrobena z drátěného pletiva vinutého kolem kovového rámu a je dokonale odolná vůči povětrnostním vlivům během svátků. Lze ji použít i v interiéru, např. v obývacím pokoji, dětském pokoji atd. Dekorace je zdobená 60 energeticky úspornými LED světly s dlouhou životností. Sobi a sáně mají také ozdobné červené mašle.
Poznámka: Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.
- Materiál: pletivo
- Rozměry saní: 63 x 16 x 40 cm (D x Š x V)
- Rozměry sobů: 39 x 16 x 64 cm (D x Š x V)
- Napětí: DC 5 V
- Výkon: 5 W
- Počet LED diod: 60
- Délka kabelu: 5 m
- S USB
- Pro vnitřní i venkovní použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světelné vánoční dekorace |
|---|---|
| EAN: | 8720286923719 |
| Barva: | bílá, stříbrná, zlatá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry saní: | 63 x 16 x 40 cm (D x Š x V) |
| Rozměry sobů: | 39 x 16 x 64 cm (D x Š x V) |
| Napětí: | DC 5 V |
| Výkon: | 5 W |
| Počet LED diod: | 60 |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Hmotnost: | 1.94 kg |
-1.png)