Vánoční sobi se sáněmi 140 LED diod venkovní bílí [3100431]
Kód: 3100432Detailní popis produktu
Vytvořte si o svátcích na dvorku krásnou expozici s těmito rozkošnými zářícími vánočními soby se sáněmi.
- Materiál odolný vůči povětrnostním vlivům: Dekorace je vyrobena z drátěného pletiva vinutého kolem kovového rámu a je dokonale odolná vůči povětrnostním vlivům během svátků. Lze ji použít i v interiéru, např. v obývacím pokoji, dětském pokoji atd.
- Světelná sváteční dekorace: Je zdobená 140 LED světly, která jsou energeticky účinná a mají dlouhou životnost.
- Různé světelné režimy: Světla mají 8 různých světelných režimů: kombinace všech, pomalá záře, mihotání/blikání, svícení ve vlnách, tekoucí voda, sekvenční, stálé svícení a pomalé blednutí.
Poznámka:
- Pokud produkt používáte venku, ujistěte se, že je USB připojení zapojeno uvnitř v suchém prostředí.
- Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.
- Materiál: pletivo
- Rozměry saní: 65 x 15,5 x 38 cm (D x Š x V)
- Rozměry soba: 41 x 14,5 x 61 cm / 43 x 18,5 x 65 cm (D x Š x V)
- Napětí: DC 5 V
- Výkon: 5 W
- Počet LED: 140
- Délka kabelu: 5 m
- Pro vnitřní i venkovní použití
- Balení obsahuje:
- 6 x sob
- 1x sáně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světelné vánoční dekorace |
|---|---|
| EAN: | 8720286943519 |
| Barva: | bílá, stříbrná, zlatá |
| Materiál: | kov |
| Rozměry saní: | 65 x 15,5 x 38 cm (D x Š x V) |
| Rozměry soba: | 41 x 14,5 x 61 cm / 43 x 18,5 x 65 cm (D x Š x V) |
| Napětí: | DC 5 V |
| Výkon: | 5 W |
| Počet LED: | 140 |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Hmotnost: | 4.28 kg |
-1.png)