Válenda se zásuvkami bez matrace 90 x 200 cm [3280820]
Kód: 3280818 3280819 3280820 3280821 3280822 3280823 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato pohovka 2 v 1 se zásuvkami, která slouží jako pohovka i postel, je praktickým a poutavým doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.
- Všestranná pohovka: Rozkládací pohovka slouží přes den jako pohovka a v noci se snadno rozloží na manželskou postel vytažením výsuvné části, což poskytuje pohodlné řešení pro ubytování hostů a maximalizaci prostoru.
- Dostatek úložného prostoru: Tato postel pro hosty má 3 zásuvky s kolečky, které poskytují dostatek prostoru pro uložení oblečení, ponožek, hraček, polštářů atd.
- Pevná konstrukce: Tato pohovka má robustní rám z konstrukčního dřeva. Konstrukční dřevo je výjimečné kvality s hladkým povrchem a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností vůči vlhkosti.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám pohovky. Matrace není součástí balení. V našem obchodě najdete vhodné matrace.<
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 203 x 93 x 65 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Rozměry zásuvky postele (každá): 65 x 43 x 17 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x denní postel
- 3x zásuvka postele
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válendy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 93 cm |
| Hloubka: | 203 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Celkové rozměry: | 203 x 93 x 65 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Rozměry zásuvky postele (každá): | 65 x 43 x 17 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 57.96 kg |
| Rozměr balení 1: | 48 x 13.9 x 117.6 cm |
-1.png)