Válenda se zásuvkami bez matrace 90 x 200 cm [3280847]
Kód: 3280846 3280848 3280850 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato pohovka 2 v 1 se zásuvkami, která slouží jako pohovka i postel, je praktickým a poutavým doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.
- Všestranná pohovka: Rozkládací pohovka slouží přes den jako pohovka a v noci jako postel, což představuje pohodlné řešení pro hosty.
- Dostatek úložného prostoru: Tato postel pro hosty má 2 zásuvky s kolečky, které poskytují dostatek prostoru pro uložení oblečení, ponožek, hraček, polštářů atd.
- Pevná konstrukce: Tato pohovka má robustní rám z konstrukčního dřeva. Konstrukční dřevo je výjimečné kvality s hladkým povrchem a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností vůči vlhkosti.
Dobré vědět:
- Dodávka obsahuje pouze rám pohovky. Matrace není součástí balení. V našem obchodě najdete vhodné matrace.<
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Celkové rozměry: 203 x 101,5 x 73 cm (D x Š x V)
- Vhodné rozměry matrace: 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)
- Světlá výška pod postelí: 18,5 cm
- Rozměry zásuvky postele (každá): 93,5 x 31,5 x 14,5 cm (D x Š x V)
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x denní postel
- 2x zásuvka pod postel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válendy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 101.5 cm |
| Hloubka: | 203 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Celkové rozměry: | 203 x 101,5 x 73 cm (D x Š x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 x 200 cm (Š x D) (matrace není součástí balení) |
| Světlá výška pod postelí: | 18,5 cm |
| Rozměry zásuvky postele (každá): | 93,5 x 31,5 x 14,5 cm (D x Š x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 60 kg |
| Rozměr balení 1: | 56.7 x 12.2 x 116.3 cm |
-1.png)