Válenda se zásuvkami 90 x 200 cm masivní borové dřevo [3083688]
Kód: 3083685Detailní popis produktu
Tato dřevěná denní postel je ideálním řešením pro ubytování hostů přes noc a zároveň poskytuje pohodlné sezení během dne.
Rozkládací pohovka je vyrobena z masivního borovicového dřeva, takže je robustní a stabilní. Robustní lamely také nabízejí potřebnou oporu a pohodlí. Na posteli s extra měkkou matrací si vždy můžete užít dobrý noční spánek! Nabízí klidný spánek a zároveň chrání zdraví vaší páteře. Doporučujeme matraci pravidelně větrat, abyste prodloužili její životnost. Tuto multifunkční dřevěnou denní postel lze přes den používat jako pohovku nebo v noci jako postel, která nabízí rychlé řešení pro ubytování hostů přes noc. Tato praktická rozkládací pohovka je rozhodně poutavým prvkem, ať už ji umístíte kamkoli!
Dobré vědět: Matrace není součástí této postele. Nabízíme široký výběr matrací. V našem obchodě najdete vhodnou matraci.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Rozměry denní postele: 203 x 98 x 66 cm (Š x H x V)
- Rozměry zásuvek: 88 × 61 × 9 cm (Š x H x V)
- Výška spací plochy od země: 21 cm
- Vhodné rozměry matrace: 90 × 200 cm (Š × D)
- Každá zásuvka je vybavená 4 kolečky
- Montáž nutná: ano
- Poznámka: Matrace není součástí produktu
- Balení obsahuje:
- 1 x denní postel
- 2x zásuvka pod postel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válendy |
|---|---|
| EAN: | 8720286694404 |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Výška spací plochy od země: | 21 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Rozměry denní postele: | 203 x 98 x 66 cm (Š x H x V) |
| Rozměry zásuvek: | 88 × 61 × 9 cm (Š x H x V) |
| Vhodné rozměry matrace: | 90 × 200 cm (Š × D) |
| Poznámka: | Matrace není součástí produktu |
| Hmotnost: | 25.78 kg |
-1.png)