Válenda s přistýlkou a matracemi 90 x 200 cm textil [3197550]
Kód: 3197550 3197549 3197552 3197548 3197551 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato denní postel 2 v 1 s výsuvnou pohovkou, která slouží jako pohovka i postel, je praktickým a poutavým doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.
- Všestranná denní postel: Rozkládací pohovka slouží přes den jako pohovka a v noci se snadno rozloží na manželskou postel vytažením výsuvné části, což poskytuje pohodlné řešení pro ubytování hostů a maximalizaci prostoru.
- Pohodlná pěnová matrace: Tato rozkládací postel je dodávána se dvěma pěnovými matracemi pro maximální oporu a optimální pohodlí.
- Odolná látka a pevná konstrukce: Tato denní pohovka má robustní rám ze dřeva a kovu a je čalouněna odolnou a pohodlnou látkou.
Dobré vědět:
- Tento rám postele má lamelový základ a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: textil (100% polyester), kov, masivní dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry (nevysunuté): 223 x 100 x 75 cm (D x Š x V)
- Rozměry (vysunuté): 223 x 192,5 x 75 cm (D x Š x V)
- Rozměry pěnové matrace (každá): 90 x 200 x 10 cm (Š x D x V)
- Výška područky od země: 58 cm
- Výška noh: 5 cm
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1x válenda s přistýlkou
- 2x pěnová matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válendy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, černá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Materiál lamely: | překližka |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry (nevysunuté): | 223 x 100 x 75 cm (D x Š x V) |
| Rozměry (vysunuté): | 223 x 192,5 x 75 cm (D x Š x V) |
| Rozměry pěnové matrace (každá): | 90 x 200 x 10 cm (Š x D x V) |
| Výška područky od země: | 58 cm |
| Výška noh: | 5 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 54 kg |
-1.png)