Válenda s matrací 90 x 200 cm samet [3197041]
Kód: 3197043 3197038 3197040 3197039 3197042 3197041 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato denní postel 2 v 1 s matrací, která slouží jako pohovka i postel, je praktickým a poutavým doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.
- Všestranná denní postel: Rozkládací pohovku lze přes den používat jako pohovku nebo v noci jako postel, což nabízí rychlé řešení pro ubytování hostů přes noc.
- Pohodlná pěnová matrace: Tato rozkládací postel je dodávána s pěnovou matrací pro maximální oporu a optimální pohodlí.
- Měkký samet a pevná konstrukce: Tato denní pohovka má robustní rám ze dřeva a kovu a je čalouněna měkkým a pohodlným sametem.
Dobré vědět:
- Tento rám postele má lamelový základ a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: samet (100% polyester), kov, masivní dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Materiál potahu matrace: pletenina
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 223 x 100 x 75 cm (D x Š x V)
- Rozměry matrace: 90 x 200 x 17 cm (Š x D x V)
- Výška područky od země: 68 cm
- Výška noh: 15 cm
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x denní postel
- 1x pěnová matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válendy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 223 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Barva: | černá, modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená, žlutá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Materiál lamely: | překližka |
| Materiál potahu matrace: | pletenina |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 223 x 100 x 75 cm (D x Š x V) |
| Rozměry matrace: | 90 x 200 x 17 cm (Š x D x V) |
| Výška područky od země: | 68 cm |
| Výška noh: | 15 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 38.4 kg |
-1.png)