Válenda s matrací 90 x 190 cm textil [3197628]
Kód: 3197628 3197627 3197626 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tato pohovka 2 v 1 s matrací, která slouží jako pohovka i postel, je praktickým a poutavým doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.
- Všestranná pohovka: Rozkládací pohovka slouží přes den jako pohovka a v noci se snadno přemění na postel, což poskytuje pohodlné řešení pro ubytování hostů a maximalizaci prostoru.
- Pohodlná pěnová matrace: Tato rozkládací postel je dodávána s pěnovou matrací pro maximální oporu a optimální pohodlí.
- Odolná látka a pevná konstrukce: Tato pohovka s rozkládací postelí má robustní rám ze dřeva a kovu a je čalouněna odolnou a pohodlnou látkou.
Dobré vědět:
- Tento rám postele má lamelový základ a lamely jsou součástí dodávky.
- Materiál: textil (100% polyester), kov, masivní dřevo
- Materiál lamely: překližka
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 213 x 100 x 66,5 cm (D x Š x V)
- Rozměry pěnové matrace: 90 x 190 x 17 cm (Š x D x V)
- Šířka sedáku: 190 cm
- Hloubka sedáku: 90 cm
- Výška sedáku od země: 26,5 cm
- Výška područky od země: 58 cm
- Výška noh: 5 cm
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x denní postel
- 1x pěnová matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válendy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 213 cm |
| Výška: | 66.5 cm |
| Barva: | černá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | kov + syntetický textil |
| Materiál lamely: | překližka |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 213 x 100 x 66,5 cm (D x Š x V) |
| Rozměry pěnové matrace: | 90 x 190 x 17 cm (Š x D x V) |
| Šířka sedáku: | 190 cm |
| Hloubka sedáku: | 90 cm |
| Výška sedáku od země: | 26,5 cm |
| Výška područky od země: | 58 cm |
| Výška noh: | 5 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 35.9 kg |
-1.png)